outhands

Weinig reden tot klagen op de ledenvergadering

Op vrijdagavond 13 november jl. was in de kantine van Rijnsburgse Boys de Algemene ledenvergadering. Er was wederom weinig reden tot klagen binnen onze vereniging want het aantal aanwezige leden was niet groot!

Nadat voorzitter Cees Driebergen de vergadering had geopend, waren het de secretarissen van de verschillende afdelingen binnen onze verenigingen, die hun verslag uitbrachten. Door de aanwezigen (en dus alle leden) werden ze met applaus ontvangen en dus geaccepteerd.

Vervolgens was het tijd om de jubilarissen binnen onze vereniging in het zonnetje te zetten, om daarna op passende wijze afscheid te nemen van de vrijwilligers die ons dit seizoen helaas hebben verlaten.

Na de rondvraag was traditiegetrouw het woord aan een ere-lid en dit keer was het ere-voorzitter Piet van Egmond die het bestuur bedankte voor hun geweldige prestatie’s in het afgelopen jaar en ook dat werd met applaus ontvangen.

Bekijk de fotoserie hier…