outhands

Vuurwerk tijdens de kampioenscompetitie

Ondanks het geweldig sfeerrijke gezicht welke de fakkels tegen FC Lisse te zien gaven is ook tijdens de kampioenscompetitie het gebruik van fakkels en vuurwerk ten strengste verboden. Na de wedstrijd tegen FC Lisse hebben we van de KNVB reeds een berisping ontvangen.

De KNVB heeft aangekondigd dat het afsteken van fakkels en vuurwerk tijdens onze wedstrijden ten strengste verboden is en zal worden bestraft met geldboetes en/of het uit de kampioenscompetitie halen van Rijnsburgse Boys. Hiermee zou de club grote sportieve en financiele schade oplopen.

Het bestuur zal tegen overtreders hard optreden middels stadionverboden en het verhalen van de schade op de daders. Steun onze club in deze competitie dus met geel/zwarte kleding, jullie gezang en aanmoedigingen en confettiekanonnen en breng onze club niet in de problemen.
 
Wij wensen jullie een prachtige competitie toe.

Namens het bestuur,
Cees Driebergen.