outhands

Topscorer allertijden Jack den Heijer overleden

Helaas bereikte het bestuur van Rijnsburgse Boys het trieste bericht dat onze topscorer allertijden Jack den Heijer op 67-jarige leeftijd is overleden. De vader van kantinemedewerkster Jacqueline, en schoonvader van voorzitter Cees Driebergen, was behalve topscorer ook nog lid van verdienste bij Rijnsburgse Boys (sinds 27 augustus 1979).

Hij staat al jaren alleen aan de top in de topscorerslijst met 102 doelpunten in 17 seizoenen. In 1962 maakte hij zijn debuut (als A-junior) in het eerste elftal en scoorde in die wedstrijd binnen 10 minuten.  

In het jubileumboek van Rijnsburgse Boys staat verder te lezen dat hij een voetballer was met veel technische kwaliteiten, een hard schot en een sterke drang naar voren. Met bijnamen als De Tank en IJzeren Jack was hij ook een prettige medespeler volgens zijn teamgenoten van destijds

Op de rouwkaart staat te lezen dat de dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op zaterdag 7 april om 10.30uur in de Dorpskerk, Kerklaan 12 in Katwijk aan den Rijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 12.00uur op de begraafplaats bij de Grote Kerk, Kerkstraat 5 in Rijnsburg

Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Roskam, Turfmarkt 2 in Katwijk aan den Rijn

“Hij verlaat ons, die hij liefheeft en is gegaan naar hen die hij liefhad”

Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in de tijd die komen gaat

Namens het bestuur van Rijnsburgse Boys en alle medewerkers binnen onze vereniging