outhands

Rijnsburgse Boys Vriendinnendag 2013

Op woensdag 17 april is er weer de Rijnsburgse Boys Vriendinnendag. Dit evenement wordt alweer voor de 6e keer gehouden en ook deze keer is het aantal aanmeldingen overweldigend! Afgelopen weken zijn er weer aanmeldingsformulieren op alle Rijnsburgse basisscholen uitgedeeld en we hebben de inschrijving inmiddels moeten sluiten! Dit omdat we al op 110 aanmeldingen zitten en we er helaas niet meer kwijt kunnen.

Er zitten gelukkig heel veel aanmeldingen tussen, van meisjes die nog niet op voetbal zitten en graag kennis willen maken met het spelletje. En daar is het natuurlijk allemaal om te doen!

vriendinnen

Om 14.30uur zijn alle meisjes die zich aangemeld hebben van harte welkom op de kunstgrasvelden 3 en 4 bij Rijnsburgse Boys op Sportpark Middelmors. Alle ouders (en uiteraard ook opa’s, oma’s en andere familie) zijn natuurlijk ook van harte welkom om te komen kijken. De kantine is namelijk ook geopend en daar kunt u altijd een lekker bakkie halen.

Op de velden zijn allemaal verschillende voetbalspellen uitgezet en staan er vele vrijwilligers klaar om, samen met de meiden, er een leuke middag van te maken. De vriendinnenmiddag is ongeveer om 17.30 uur afgelopen en daarna krijgen de meiden nog allemaal iets leuks mee naar huis.

Wij gaan uit van mooi weer en veel spelvreugde bij de meiden op de grootste Vriendinnendag van Nederland

Tot woensdagmiddag 17 april