outhands

Nominaties Vrijwilliger/-ster van het Jaar

Zaterdag 22 oktober is het dan eindelijk zover: de lang verwachte vrijwilligersavond in bar café ’t Uitje. Vanaf 20.30uur zijn alle vrijwiligers/-sters (met aanhang) van harte welkom en bij binnenkomst is het de bedoeling dat IEDEREEN een formulier invult. Daarop moet een ieder aankruisen wie er, volgens hen, Vrijwilliger en Vrijwilligster van het Jaar zou moeten worden. Als iedereen binnen is, zullen de stemmen worden geteld en aan het eind van de avond zullen de bijbehorende prijzen aan hen worden uitgereikt

Deze genomineerden zijn aangedragen door het bestuur, kijkend naar de vele werkzaamheden die hij of zij, vrijwillig, voor de vereniging verricht. Het is dus sowieso al een eer om genomineerd te zijn; je werk wordt namelijk gewaardeerd. Dat neemt niet weg dat het werk van anderen niet of minder wordt gewaardeerd; integendeel zelfs:

Zonder vrijwilligers/-sters is er geen Rijnsburgse Boys!

 
Hugo Slootweg
Doet de financiële zaken als lid van het jeugdbestuur, trainer van de F1, besteed elk vrij uurtje aan de jeugd.


Kees de Kluijver
Is steward bij uit en thuiswedstrijden, elk vrij uurtje op de club te vinden, al jaren zeer gewaardeerd lid van het klusteam en is de gehele zomer daarmee werkzaam, wordt veelal ingeschakeld voor alle mogelijke klussen die op of rond het sportpark te doen zijn.


Gerrit Heemskerk
Hoofdsteward bij uit- en thuiswedstrijden, is veiligheidscoördinator van Rijnsburgse Boys, doet alle communicatie die met de beveiliging op en rond het sportpark te maken heeft.

 


Claudia van der Geer
Kantinemedewerkster en dan wel in de hoogste vorm; zij is er echt altijd als er mensen nodig zijn. Laat nooit afweten en is op elk tijdstip inzetbaar. Als iemand zich afmeld, is zij altijd degene die inspringt in noodgevallen.


Ariea van Zuylen
Regelt alles voor de jongste leden van onze vereniging: de Mini-F, regelt elke thuiswedstrijd de teksten en afbeeldingen van de Pupil van de Week voor op de kidssite, voor in het programmaboekje en voor op het scorebord, is altijd inzetbaar bij evenementen op onze vereniging


Lewina Blom
Doet alle thuiswedstrijden heel veel met en voor het sfeerteam, is trainster en leidster van de E11M en is elke zaterdag van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat op onze vereniging te vinden.

Heeft u zich nog niet aangemeld om aanwezig te zijn bij deze happening? Doe dat dan zo spoedig mogelijk via info@rbb6.nl, want de genomineerden verdienen uw stem deze avond!