outhands

Meisjesvoetbal volop in beweging

Het meisjesvoetbal is deze week bij Rijnsburgse Boys volop in beweging. Er vinden verschillende activiteiten plaats:

Als allereerste is aanstaande woensdag (17 april) de Rijnsburgse Boys Vriendinnendag. Hiervoor hebben zich 110 meisjes van 6 tot 12 jaar opgegeven om kennis te komen maken met meisjesvoetbal. Op deze middag zijn er verschillende voetbal spellen uitgezet om aan de deelneemsters te laten zien hoe leuk het voetbalspelletje is.

Dit evenement gaat starten vanaf 14.30 uur en zal rond 17.30 uur afgelopen zijn. De kantine is ook de hele middag open en iedereen is van harte welkom om te komen kijken.

Rijnsburgse Girls - Rijnsburg, Netherlands

Aanstaande donderdag (18 april) zal onze F15M getraind gaan worden door onze hoofdtrainer Niek Oosterlee. Deze training is gekocht op de Paasveiling door Nico en Sandra Driebergen. Niek heeft aangegeven dat hij samen met zijn staf zal komen om deze aanstaande kampioenen te komen trainen vanaf 17.00 uur.

Dit zal dan ook de afsluitende training zijn voor de kampioenswedstrijd van deze meiden. Zij spelen aanstaande zaterdag (20 april) om 12.00 uur hun kampioenswedstrijd tegen nummer 2 Ter Leede. Onze meiden spelen als enig meisjesteam in een jongens competitie en staan daarin ruim bovenaan. Komt allen dan ook zaterdag lekker kijken bij dit topteam, om ze aan te moedigen.
 
Wilt u graag verder al onze weetjes en activiteiten volgen van de meisjes- en damesafdeling van Rijnsburgse Boys, kunt u altijd lid worden van onze facebook pagina. Dan kunt u ons altijd blijven volgen.