Gisterenavond was er een Algemene Ledenvergadering (najaar) in de kantine die door relatief veel leden werd bezocht. Het Jaarverslag over seizoen 2024-2025 werd voorgelezen en deze bracht vooral positief nieuws. Zowel de resultaten van ons eerste elftal, stijging van aantal leden, diverse kampioenschappen (de Vrouwen 1 zelfs de dubbel!) en een positief resultaat. Penningmeester Wilco van Egmond presenteerde de jaarrekening welke een mooi positief resultaat bevatte.
Bestuurswijziging
Chiel van Egmond is gisteren afgetreden als bestuurder voor Materialen en Accommodatie. Mooie woorden van afscheid van de voorzitter werden gevolgd door een applaus vanuit de zaal. Ook via deze weg willen Chiel nogmaals hartelijk danken voor zijn inzet in de afgelopen jaren. En hoewel hij aftreed als bestuurder, zal hij nog wel actief blijven binnen de vereniging in de commissie voor de nieuwe kantine. Het bestuur heeft Edwin Schaap voorgedragen als zijn opvolger en deze voordracht is door de leden aangenomen. Edwin is jarenlang werkzaam geweest in het directoraat Bouwzaken in het LUMC waarin hij veel kennis en ervaring opgedaan heeft met renovaties, verbouwingen en terrein ontwikkeling. Deze kennis komt goed van pas in zijn nieuwe rol als bestuurder voor Materialen en Accommodatie. Wij heten Edwin welkom in het bestuur en wensen hem heel veel succes en plezier toe in deze rol
Project Nieuwe kantine en staantribune
De projectgroep “Nieuwe kantine” is de afgelopen maanden flink op stoom gekomen. Edwin Schaap heeft de voortgang van het project gepresenteerd aan de leden. Hierbij is stilgestaan bij de diverse fases van het project, de planning en de aanpak. Naast een nieuwe kantine is er ook de wens vanuit de supportersvereniging gekomen om een vernieuwde staantribune te maken aan de korte zijde achter het doel inclusief een overkapping. Daarnaast is de gemeente van plan om het project “Herontwikkeling Noordwijkerweg” ook in de loop van 2026 op te gaan starten. Dit project voorziet in een nieuwe parkeerplaats naast ons hoofdveld en ook een rotonde voor de ingang van ons sportpark. Deze veranderingen vereisen een goede planning en samenspraak met de gemeente en andere belanghebbenden binnen en buiten onze vereniging.
Jubilarissen
Traditioneel besteden we in de najaars ALV aandacht aan jubilarissen van onze vereniging. Dit keer maar liefst 23 jubilarissen. De mijlpaal van aantal jaren lidmaatschap van deze jubilarissen varieerden van 25 jaar (11 maal), 40 jaar (4 maal), 50 jaar (4 maal) en 60 jaar (2 maal) en zelfs 70 jaar (1 maal) en 75 jaar (1 maal). Hieronder ziet u een foto van de jubilarissen die gisteren aanwezig waren en naast een bos bloemen ook het traditionele speldje in ontvangst mochten nemen.
