Het bestuur van Rijnsburgse Boys heeft besloten om bij de voetbalwedstrijd van Rijnsburgse Boys tegen Quick Boys op 19 september geen Quick Boys-supporters toe te laten op het sportcomplex.
De wedstrijd is alleen toegankelijk voor leden van onze eigen vereniging op vertoon van de ledenpas of digitale seizoensticket.
Aanleiding voor dit besluit zijn de incidenten die zich rondom de onderlinge wedstrijd van vorig seizoen hebben voorgedaan. Tijdens en na afloop van die wedstrijd vonden meerdere ordeverstoringen plaats, waaronder vernielingen en vechtpartijen.
Het bestuur vindt het daarom onverantwoord om dit seizoen uitsupporters toe te laten. Het risico op soortgelijke incidenten is te groot.
Het bestuur van Quick Boys heeft kennisgenomen van het besluit. Hoewel Quick Boys het besluit betreurt, respecteert de vereniging de afweging van Rijnsburgse Boys. Quick Boys heeft daarnaast aangegeven bij de returnwedstrijd op Nieuw Zuid in februari 2027 eveneens geen supporters van Rijnsburgse Boys toe te laten.