outhands

Gastvrouw / Gastheer gezocht !

 Elke zaterdagmiddag komen leiders en scheidsrechters in de commissiekamer, om de wedstrijdformulieren in te vullen en te controleren, zowel voor als na de wedstrijden.
Wij zijn op zoek naar ambassadeurs/ambassatrices, die ons willen helpen, om Rijnsburgse Boys een goede gastheer te laten zijn. Uw taak is om de leiders en scheidsrechters te ontvangen en te voorzien van een consumptie en behulpzaam te zijn bij het invullen van de desbetreffende formulieren.

Wij vragen van u, om op zaterdagmiddag van 13.00 uur – 17.00 uur, zich beschikbaar te stellen. 
Wij weten, dat elke zaterdag, voor 1 persoon dit teveel kan zijn, daarom vragen wij om meerdere personen, zodat u kunt rouleren. Wij zorgen voor de juiste begeleiding. U kunt zich aanmelden bij Henk de Wolde – 06-53783888

 

WAT BIEDEN WIJ ONZE VRIJWILLIGERS?
• Actief bezig zijn binnen een sportieve vereniging.
• Veel sociale contacten met mensen die ook Rijnsburgse Boys een warm hart toedragen.
• Jaarlijks een feestavond alleen voor vrijwilligers.
• Indien 1 persoon van een gezin structureel vrijwilligers werk doet voor onze vereniging, dan vervalt de toeslag in de contributie van € 50,00 voor ieder lid van dat gezin.