Bram van Egmond

Diefstal vanuit kleedkamers, let op uw eigendommen!

Afgelopen maanden en dinsdag werd een aantal van onze leden geconfronteerd met diefstal uit de kleedkamers tijdens de trainingsuren in de avond. Maandag hadden dieven het gemunt op bontkragen en fietslampen, dinsdag werden telefoons en geld ontvreemd.
Door aangifte van onze leden en door een oplettende ouder, die de politie op de hoogte bracht, konden gisteravond drie jeugdige daders worden aangehouden. De gestolen telefoons konden nog dezelfde avond aan de rechtmatige eigenaars worden teruggeven. Er vindt door de politie nog nader onderzoek plaats of de aangehouden daders ook de andere diefstallen hebben gepleegd.
Deze diefstallen (het zijn helaas geen incidenten en ze worden ook niet altijd zo snel opgelost) brengen dit onderwerp binnen Rijnsburgse Boys weer nadrukkelijk en duidelijk onder de aandacht.
Allereerst bij deze de oproep aan alle leden om geen waardevolle spullen in de kleedkamers achter te laten. Neem daarin uw en jouw eigen verantwoordelijkheid. Helaas heeft Rijnsburgse Boys niet voldoende vrijwilligers op de trainingsavonden om volledige controles uit te oefenen of sleutels uit te geven en in te nemen.
Het bestuur beraadt zich echter wel nadrukkelijk op nadere maatregelen, om dit probleem terug te dringen.