karly

Corona maatregelen, een update

Inmiddels zijn we een paar weken onderweg in het seizoen 2020-2021. Er zijn diverse oefen- en bekerwedstrijden gespeeld en het merendeel van onze teams heeft de eerste competitiewedstrijd inmiddels ook in de benen. 
 
Een goede reden om de corona regels, zoals die op onze club gelden, nog eens te melden. Maar eerst wil ik iedereen danken, dat men zich in grote lijnen houdt aan de regels, zoals die door de club zijn vastgelegd en bekend zijn gemaakt. Het Bestuur weet dat dit van grote invloed is op de wijze waarop we nu met onze hobby moeten omgaan. Dingen die we gewend waren te doen en die we vaak ook erg leuk vonden, mogen niet meer. En dat is vervelend en maakt het wellicht op dit moment soms wat minder leuk en/of gezellig. En toch moeten we ons allemaal aan de voorschriften houden, willen we niet nog meer gedwongen worden om onze vrijheden in te leveren. Tevens wil ik onze vrijwilligers/-sters danken die er op trainingsavonden en op wedstrijddagen voor zorgen dat iedereen op een zo goed mogelijke manier kan sporten.
 
 
Corona maatregelen
Op sportpark Middelmors zijn de algemene door het RIVM vastgestelde maatregelen van kracht, alsook de door de KNVB vastgestelde protocollen.
In het kort:
– Houd 1 ½ m afstand, binnen en buiten;
– Was je handen;
– Vermijd drukke plekken;
– Blijf thuis als je klachten hebt zoals:
     o Verkoudheidsklachten zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn;
     o Hoesten;
     o Benauwdheid;
     o Verhoging en/of koorts;
     o Plotseling verlies van reuk /smaak;
Ga dus ook niet trainen of een wedstrijd spelen en informeer je leider of trainer.
– Laat je testen
 
Daarnaast geldt ook nog het volgende:
– Het is verplicht te zitten in de kantine en op het plein voor de kantine;
– Houd ook in de kantine en op het plein 1 ½ m afstand;
– Er is in de kantine (voor zover geopend) slechts zitplaats voor maximaal 50 mensen;
– Vul bij binnenkomst de lijst in met je naam en telefoonnummer;
– Houd 1 ½ m afstand bij het kijken naar wedstrijden en juich, schreeuw of zing niet.
 
Rijnsburgse Boys heeft in overeenstemming met de KNVB vastgestelde protocollen zeer beperkt kleedkamerruimtes beschikbaar gesteld. Ook in de kleedkamers geldt de 1 ½ m afstand, inclusief de doucheruimtes. Maar ook: verblijf zo kort mogelijk in de kleedkamers.
Zoals bekend geldt de 1 ½ m afstand alleen voor 18-jarigen en ouder.
Tenslotte nog dit:
– Moet je wachten op een Corona test of op de uitslag daarvan, blijf thuis;
– Blijkt uit de uitslag van de test dat je positief bevonden bent, informeer je trainer, je leider, maar ook het Bestuur (per e-mail: secretaris@rijnsburgseboys.nl). Zij kunnen dan in overleg treden met de GGD welke maatregelen er op Sportpark Middelmors genomen moeten worden.
 
Wij doen het echt niet voor onszelf, maar puur en alleen voor onze leden en supporters! Help ons daarbij
 
Samen zijn wij Rijnsburgse Boys, samen kunnen wij corona aan