outhands

Begeleiding RBB 1 en 2 blijft (bijna) in tact

 Gisteravond is er een akkoord bereikt met de begeleidingsteams rondom Rijnsburgse Boys 1 en Rijnsburgse Boys 2.

Willem Brugmans (foto) is op dit moment de elftalleider van Rijnsburgse Boys 1 en zal die functie dus ook komend seizoen gaan vervullen. Willem was vele jaren bestuurslid en trad enkele jaren geleden af om het ‘rustiger’ aan te gaan doen. Hij verzet al vele jaren veel werk met en in het klusteam dat tijdens de zomerstop ons sportpark weer klaar maakt voor het nieuwe seizoen. En hij is, tot aan zijn aanstelling als elftalbegeleider, trainer geweest in de jeugd en later bij een seniorenteam. Dus dat rustiger aan doen is er niet echt van gekomen, maar daar is hij ook nog veel te jong voor

In tegenstelling tot Willem Brugmans mag Huig Vlieland met recht zeggen dat hij het wat rustiger aan gaat doen. Hij neemt (helaas) afscheid als leider van Rijnsburgse Boys 2. Het is een Katwijker, maar zolang ik bij Rijnsburgse Boys rondloop, kom ik Huig al tegen! En dat is dus best lang! Van trainer in de jeugd(-selecties) tot begeleider van Rijnsburgse Boys 2; er zijn maar weinig taken die hij niet heeft verricht op onze club.

Op 15-jarige leeftijd kwam hij bij ‘ons’ voetballen (bij Quick Boys vandaan) en heeft het tot het 2e elftal geschopt. Na een dubbele beenbreuk was het actieve verhaal van Huig helaas over en stortte hij zich in de begeleiding bij Quick Boys. Samen met Richard Hoogervorst, die 2 jaar later trainer werd bij Rijnsburg, kwam hij echter terug en is nooit meer weggeweest! 40 jaar lang is hij dus als speler/trainer/leider/vrijwilliger actief geweest binnen onze vereniging en dat is meer dan een pluim waard! Hij heeft kleinkinderen die ook sporten en graag willen dat opa ook bij hen komt kijken en dat gaat hij dus vanaf komend seizoen doen! Ik neem blindelings aan dat Rijnsburgse Boys 2 op een waardige manier afscheid van hem zal nemen, want dat verdiend hij zonder meer! “Ik ga niet weg bij Rijnsburgse Boys, maar stop alleen als begeleider”….. aldus de woorden van Huig Vlieland 

Ook de huidige elftalbegeleiders Arjan Bakkenes, Marcel van Beelen, Ronald de Mooij (assistent-scheidsrechter), Sander Eekhof (assistent-trainer) en Bas Heemskerk (verzorger) hebben hun JA-woord gegeven om ook komend seizoen alles rondom Rijnsburgse Boys 2 weer te gaan regelen.

Als vervanger van Huig Vlieland is Cees Heemskerk bereid gevonden om als leider op te gaan treden, vanaf de start van het komende seizoen! Welkom aan Cees bij deze!

Klasse heren! Rijnsburgse Boys is blij met jullie aanblijven en wij wensen jullie langs deze weg nog heel veel plezier en succes tijdens dit seizoen en nog meer succes in het komende seizoen. Maak er wat van