outhands

Arthur van Noort en Arie van Dijk stoppen als jeugdtrainer

 Volgend seizoen zullen enige jeugdtrainers hun functie als trainer neerleggen bij de jeugd van Rijnsburgse Boys. Arthur van Noort (trainer van de B1) en Arie van Dijk (trainer van de C1) hebben besloten te stoppen als jeugdtrainer bij onze vereniging. Arthur kan door zeer drukke werkomstandigheden zijn functie als jeugdtrainer niet meer combineren met het trainerschap.
Arie wil zich het komend seizoen meer toeleggen als speler in het 4de en heeft ook nog ambitie als tennisser.
Beiden zijn gelukkig niet verloren voor de vereniging, zij willen graag functioneren als klankbord voor het Jeugdbestuur.

Het Hoofd Opleidingen Cock Jol is in samenwerking met het Jeugdbestuur reeds op zoek naar capabele jeugdtrainers die onze vereniging met ingang van volgend seizoen kunnen gaan versterken.