karly

ADO Den Haag – Excelsior: Speciaal voor onze leden 25% korting!

ADO Den Haag heeft net als onze vereniging het doel om de mensen in de regio te verbinden aan de club, maar vooral ook aan elkaar. In het Kyocera Stadion hangt iedere wedstrijd weer een prachtige sfeer. Een wedstrijd van ADO Den Haag beleef je maar op één plek en dat is in het stadion!
Daarom wil ADO Den Haag al onze leden en vrijwilligers graag uitnodigen om samen ADO Den Haag – Excelsior te beleven tegen een flinke korting! Voor deze wedstrijd kunnen onze leden en vrijwilligers kaarten kopen met 25% korting!
Kaarten met korting bestellen is heel eenvoudig:
Stap 1: Ga naar www.adodenhaag.nl/vereniging (alleen op deze pagina geldt 25% korting)
Stap 2: Selecteer het vak en het aantal kaarten (familie en vrienden ook toegestaan)
Stap 3: Reken de kaarten af met Ideal en ontvang deze per email
Stap 4: Print de kaarten uit en neem deze mee naar het stadion
Wij hopen alle leden en vrijwilligers van Rijnsburgse Boys zaterdag 13 december in het Kyocera Stadion te zien!