outhands

10 nieuwe pupillentrainers geslaagd!

Afgelopen week zijn er weer 10 pupillentrainers van onze club geslaagd voor hun KNVB diploma pupillentrainer. Na een “studieperiode” van ongeveer 13 weken zijn zij er onder leiding van KNVB docent Rob Overkleeft, en met de ondersteuning van onze eigen hoofd jeugdopleiding Gerard Stroes, in geslaagd om het felbegeerde papiertje te behalen.

De 10 geslaagde van onze club zijn: Peter Noordermeer, Leo Verhoef, Arjan Brands, Cor Kralt, Daniel Kralt, Ronald Schuilwerve, Ronald van Beelen, Edward Duindam, Fred Voorbergen en Hans Kort. Op de foto zijn ook nog 2 deelnemers van de voetbalclub UDO te zien. Ook zij hebben hun diploma behaald.

Namens het jeugdbestuur wensen wij de nieuwe trainers veel plezier bij het uitoefenen van hun hobby, en dat zij maar veel nieuwe talenten voor onze vereniging mogen opleiden.