Kavellijst Uienveiling 2024

Eerste deel (van woensdag 8 mei 12:00 uur t/m maandag 27 mei 18:00 uur)

kavel nr kavel omschrijving Sponsor

1 Kadobon t.w.v. € 150 Wout Bergers
2 1 doppelmagnum (3 liter) Domaine Pey Blanc Coteaux d´Aix, de heerlijk rosé voor een mooie avond in uw tuin of boot Jos Rijnaarts wijnspecialisten, Alkmaar
3 Waardebon voor verse vis t.w.v. € 80 Vishandel Kuyper, Wassenaar
4 Nordman kerstboom Kerstbomengroothandel Peter de Mooij
5 2 Kg Zeeuws spek voor bij de borrel of op het brood of bij de borrel en 2 flessen lekkere Sauvignon Blanc  Chris Hogewoning en Huig den Hollander
6 1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” G. van der Holst B.V., Wassenaar
7 10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)  FOOTgolf Nederland
8 CaterChef profesionele blender 2 liter   fa van Wissen
9 4 mooie flessen wijn van het Amerikaanse wijnhuis Submission uit Californie waaronder een fles Chardonnay, Pinot Noir, Cabernet Sauvignon en Rosé Camus wines
10 Kadobon voor € 100  Ambachtelijk slager Jongeneel, Wassenaar
11 Boeketten voor het gehele team bijvoorbeeld ter gelegenheid van een (periode-) kampioenschap, winnen KNVB beker, einde seizoen, om weg te geven op moederdag of een andere feestelijke gebeurtenis. A. Heemskerk B.V., Rijnsburg
12 1 doppelmagnum (3 liter) Domaine Pey Blanc Coteaux d´Aix, de heerlijk rosé voor een mooie avond in uw tuin of boot Jos Rijnaarts wijnspecialisten, Alkmaar
13 Waardebon voor verse vis t.w.v. € 75 Vishandel Kuyper, Wassenaar
14 Bon voor Visschotel 5 – 7 personen  Schuitemaker Vishandel en Restaurants, Katwijk
15 Nordman kerstboom Kerstbomengroothandel Peter de Mooij
16 1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” G. van der Holst B.V., Wassenaar
17 10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)  FOOTgolf Nederland
18 Een bon voor lunch “12 uurtje menu” voor 2 personen met flesje wijn in Visrestaurant Schuitemaker in de Voorstraat in Katwijk Schuitemaker Vishandel en Restaurants, Katwijk
19 1,5 liter No1 Domaine Pey Blanc, de heerlijke rosé uit Frankrijk met leuke strandslippers Horesca Horecavo
20 Dinerbon t.w.v. € 100 voor 4 personen Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
21 VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd Rabobank Leiden Katwijk
22 Dinerbon t.w.v. € 50 voor Proeflokaal De Buuren te Katwijk  Roskam /Proeflokaal De Buuren, Katwijk
23 Nordman kerstboom Kerstbomengroothandel Peter de Mooij
24 Dinerbon t.w.v. € 50 voor Proeflokaal De Buuren te Katwijk  Roskam /Proeflokaal De Buuren, Katwijk
25 Een kadobon van “Werk aan de Muur” voor kunstwerken aan de muur (zie www.werkaandemuur.nl)   Hillenaar Outdoor
26 4 Toegangskaarten voor World Of Dino’s in de zomervakantie van 2024. Ontdek de wereld van Dino’s met levensgrote, bewegende Dinosauriërs. Een leuke en leerzame ervaring voor het gehele gezin, zie ook www.worldofdinos.nl.  Ticketveiling.nl
27 Koffiemachine Caffitality Clio Red incl. 96 cups Miko koffie
28 Canon PIXMA TS3355, all-in one inkjetprinter voor thuisgebruik niet alleen voor afdrukken maar ook voor kopiëren en scannen Alfa Pro IT
29 TP-Link TAPO C225 IP, de kantelbare beveiligingscamera voor binnen die werkt op kunstmatige intelligentie.  Alfa Pro IT
30 Dinerbon van € 100 bij restaurant Poort 1893 in Wassenaar Autobedrijf van Wijk te Wassenaar
31 Dinerbon t.w.v. € 125 te besteden bij Villa de Duinen in Noordwijk C.N.B.
32 Cadeaubon t.w.v. € 100  De Nachtwacht Bed en Linnen
33 Heren all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een “haircut all-in” CARL – kapper en barbier
34 Nordman kerstboom Kerstbomengroothandel Peter de Mooij
35 1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” G. van der Holst B.V., Wassenaar
36 Boeketten voor het gehele team bijvoorbeeld ter gelegenheid van een (periode-) kampioenschap, winnen KNVB beker, einde seizoen, om weg te geven op moederdag of een andere feestelijke gebeurtenis. A. Heemskerk B.V., Rijnsburg
37 Dinerbon t.w.v. € 100 bij Bistro Bon Vivant in Den Haag DL Flowers
38 Heren all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een “haircut all-in” CARL – kapper en barbier
39 Dames all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een heerlijke wasmassage, model knippen en finish CARL – kapper en barbier
40 Waardebon voor een prachtige visschotel van Dirk’s Vishandel (gevestigd in Voorhout, Katwijk en Noordwijk) t.w.v. € 50 Massage Praktijk Arjan de Marie
41 Dinerbon t.w.v. € 75 te besteden bij Sunset Boulevard in Katwijk aan Zee Nijgh& Schaap schilders- en afwerkingsbedrijf
42 Een dinerbon van € 100 te besteden bij restaurant Cantina Sociale Gion Borno in Rijnsburg PMC Katwijk Rijnsburg
43 Waardebonnen t.w.v. € 50 Rijnsburgse Stomerij
44 Autowasbon van € 50  Total Tankstations Jongeneel B.V.
45 Een weekend rijden in een nieuwe Toyota C-HR Toyota Louwman Noordwijk
46 4 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn in Noordwijkerhout Twinpack
47 Mooie plantenbak voor buiten Van der Burg Hoveniers
48 Een heerlijk vispakket met 1 kg verse zalm, 1 kg paling, 1 kg gerookte makreel en 1 kg gepelde garnalen  Zeevishandel Mercuur B.V.
49 Cadeaubon t.w.v. € 100  Subside Sports
50 Dinerbon restaurant Limes aan de Rijn t.w.v. € 150 Ouwehand Bouw, Katwijk
51 AH boodschappenpakket AH Rijnsburg
52 Diner voor 4 personen bij Strandpaviljoen de Kwartel, restaurant aan zee te Den Haag Strandpaviljoen De Kwartel, Den Haag
53 Dinerbon t.w.v. € 100 bij Restaurant DYLANS te Noordwijk DVE Flowers BV
54 Voor 2 personen een afhaal keuzemenu Restaurant Thai Yan
55 Voor 4 personen slibtong eten incl. fles huiswijn Restaurant De Blauwe Gans Noordwijk
56 Dames all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een heerlijke wasmassage, model knippen en finish CARL – kapper en barbier
57 Dinerbon t.w.v. € 150 bij restaurant Me Gusta! in Wassenaar Van Veen Autoschade B.V.
58 Dinerbon t.w.v. € 75 te besteden bij Sunset Boulevard in Katwijk aan Zee Nijgh& Schaap schilders- en afwerkingsbedrijf
59 Waardebonnen t.w.v. € 50 Rijnsburgse Stomerij
60 10 kg boerenkaas van Rotteveel Straathof Montage, Roelofarendsveen
61 Dinerbon bij Chez Anna et Fred, Boisotkade te Leiden t.w.v. € 150 Van der Mey Quality Fruits & Vegetables
62 2 Kg Zeeuws spek voor bij de borrel of op het brood of bij de borrel en 2 flessen lekkere Sauvignon Blanc  Chris Hogewoning en Huig den Hollander
63 Waardebonnen t.w.v. € 50 Bloembinderij Leuk, Rijnsburg
64 Autowasbon van € 50  Total Tankstations Jongeneel B.V.
65 Waardebon t.w.v. € 25  Rijnsburgse Stomerij
66 Onderhoudsbeurt voor een personenauto Auto Dijksman Katwijk B.V.
67 Spiegel (rond) Vidre Glas en Spiegels, Leiden
68 Dinerbon t.w.v. € 100 Grand Café Noordeinde
69 Voucher voor 18 holes bij Tespelduyn voor 2 personen geldig tm 31 december 2024 NWH Jobs, Noordwijkerhout
70 Whirlpool Extra Space Silver model MWF 426 SL magnetron Joop Janssen
71 Kistje wijn Architectenburo Piet Onderwater & Partners
72 Waardebon t.w.v. € 25  Rijnsburgse Stomerij
73 Autowasbon van € 50  Total Tankstations Jongeneel B.V.
74 Mooie plantenbak voor buiten Van der Burg Hoveniers
75 1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje PadelHill, Hillegom
76 Waardebonnen t.w.v. € 50 Bloembinderij Leuk, Rijnsburg
77 Dinerbon t.w.v. € 100 bij Bistro Bon Vivant in Den Haag DL Flowers
78 1 Fles Hennessy cognac Jan van Egmond Kassenbouw
79 Dinerbon t.w.v. € 100  Landgoed & Golfbaan Tespelduyn, Noordwijkerhout
80 2 Boxershorts maat XL Lindessa
81 2 Boxershorts maat L Lindessa
82 2 Boxershorts maat M Lindessa
83 Waardebonnen t.w.v. € 50 Bloembinderij Leuk, Rijnsburg
84 Dinerbon t.w.v. € 100 Grand Café Noordeinde
85 Dinerbon t.w.v. € 100 bij Bistro Bon Vivant in Den Haag DL Flowers
86 Dinerbon t.w.v. € 100 bij Van der Valk Hotels & Restaurants  Daan Kromhout B.V.
87 Autowasbon van € 50  Total Tankstations Jongeneel B.V.
88 Kistje wijn Architectenburo Piet Onderwater & Partners
89 Volvo muurklok Volvo Group Truck Center
90 Dinerbon Sister Beach t.w.v. €150 4-Attention B.V.
91 Een kappersbon voor wassen, knippen, kleuren en föhnen aAn kOp Kappers
92 Een heerlijke Rijnsburgse Boys voetbaltaart voor 20 personen bakkerij Den Dulk
93 Heerlijke fles Italiaanse wijn in geschenkdoos Architectenburo Piet Onderwater & Partners
94 1 fles Schrobbeler kruidenlikeur met 2 glazen  Uw topSlijter in de Hoftuin
95 Cosi brander/lantaarn De Mooij tuincentrum
96 Een borrelplank voor 10 personen   Groente- en fruithandel “De Zonnetuin “
97 Een grote hele kaas van 12 kilo  kaashandel Leen van der Graaf
98 1 kilo biefstuk en 1 kilo rollade keurslagerij De Mooij
99 Een heerlijke Rijnsburgse Boys voetbaltaart voor 20 personen bakkerij Den Dulk
100 Spiegel (langwerpig) Vidre Glas en Spiegels, Leiden
101 Cadeaubon t.w.v. € 25  Van Giezen Tweewielers
102 Diner voor 2 personen all inclusive Bar Bistro “De Roos “
103 Zebratas en sjaal Aandewiel Rijnsburg
104 Derbystar bal Aandewiel Rijnsburg
105 250 pennen bedrukt  Hoogenboom/Ravelli Relatiegeschenken
106 Hele grillworst met kaas Bas Bekooy
107 Rituals pakket voor haar Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
108 Waardebon t.w.v. € 30  Groente- en fruithandel “De Zonnetuin “
109 Een heerlijke Rijnsburgse Boys voetbaltaart voor 20 personen bakkerij Den Dulk
110 Een borrelplank voor 10 personen   Groente- en fruithandel “De Zonnetuin “
111 BBQ voor 4 personen keurslagerij De Mooij
112 Cadeaubon t.w.v. € 25  Van Giezen Tweewielers
113 Diner voor 2 personen all inclusive Bar Bistro “De Roos “
114 Kadobon t.w.v. € 50 Aandewiel Rijnsburg
115 Carpaccio voor 10 personen keurslagerij De Mooij
116 Waardebon voor 100 stuks bittergarnituur en saus naar keuze Snackbar en eetcafe Ouwersloot
117 Cadeaubon t.w.v. € 25  Van Giezen Tweewielers
118 Dinerbon voor 2 personen inclusief drank Cantina Sociale Gion Borno
119 Kadobon t.w.v. € 50 Aandewiel Rijnsburg
120 Dinerbon Sister Beach t.w.v. €150 4-Bulk B.V
121 Pot sate (50 stokjes kipsate in satesaus, warm aangeleverd) Bas Bekooy
122 Rituals pakket voor haar Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
123 Rituals pakket voor hem Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
124 1 ring rookworst, 1 leverworst en 1 grilworst kaas keurslagerij De Mooij
125 Cadeaubon t.w.v. € 25  Van Giezen Tweewielers
126 Rituals pakket voor hem Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
127 Rituals pakket voor hem Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
128 Jamie kookt Italië Rijnsburgse Boys
129 1 kistje wijn met 4 flessen Feudi Salentini (2 rood, 1 rosé en 1 wit) Slijterij en wijnhandel “t Vaatje”
130 Autowasbon van € 50  Total Tankstations Jongeneel B.V.
131 Rituals pakket voor hem Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
132 1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje PadelHill, Hillegom
133 Waardebon t.w.v. € 30  Keurslagerij De Mooij
134 2 Kg Zeeuws spek voor bij de borrel of op het brood of bij de borrel en 2 flessen lekkere Sauvignon Blanc  Chris Hogewoning en Huig den Hollander
135 Kadobon t.w.v. € 75 . Te besteden bij De Duke, De Kruik, The Chipperoo, Annie’s,The Fat Pelican of Scott’s  De Duke, De Kruik, The Chipperoo, Annie’s,The Fat Pelican, Scott’s  te Leiden
136 Kadobon t.w.v. € 75 . Te besteden bij De Duke, De Kruik, The Chipperoo, Annie’s,The Fat Pelican of Scott’s  De Duke, De Kruik, The Chipperoo, Annie’s,The Fat Pelican, Scott’s  te Leiden
137 4 trendy woonaccesoires Hogewoning, trendsetter in natural decorations

Deel 2 (vanaf 27 mei 20:00 uur)

1000 10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)  FOOTgolf Nederland
1001 Dinerbon voor 4 personen t.w.v. € 250 bij restaurant Het Strand te Katwijk Van Wezel Accountants
1002 Een verwenpakket voor hem  t.w.v. € 100 Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
1003 1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” G. van der Holst B.V., Wassenaar
1004 Dinerbon t.w.v. € 150 bij Café Visser het nieuwe trendy restaurant van Leiden Van Dorp Kentekenplaten
1005 1,5 liter No1 Domaine Pey Blanc, de heerlijke rosé uit Frankrijk met leuke strandslippers Horesca Horecavo
1006 Eufy T82101W1 deurbelset zwart, uitgerust met microfoon, ingebouwde speakers en een camera die een helder beeld geeft wie voor de deur staat. De deurbel is waterdicht en weerbestendig. Ideaal voor gebruik buitenhuis. Met nachtvisiefunctie en bewegingssensoren Alfa Pro IT
1007 Cosi brander/lantaarn De Mooij tuincentrum
1008 Dinerbon t.w.v. € 200 restaurant Limes in Valkenburg Limes International
1009 Een Napoleon BBQ t.w.v. € 150 Welkoop
1010 250 pennen bedrukt  Hoogenboom/Ravelli Relatiegeschenken
1011 Een weekend rijden in een BMW Cabrio  Van Poelgeest Noordwijk BMW en Mini dealer
1012 Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Copper Food & Drinks in Noordwijk Van Egmond Potgrond B.V.
1013 Cadeaubon t.w.v. € 100  Sportus NL Where Sports Meets Fashion
1014 1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje PadelHill, Hillegom
1015 Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)  Havenkwartier, Katwijk
1016 Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Strandpaviljoen Willy Zuid, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei. Strandpaviljoen Willy Zuid te Katwijk
1017 2 Business kaartjes wedstrijd Willem II 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting met ontbijt in het door Booking.com met 9.4 als fantastisch bestempeld B&B Stadsslaperij in Tilburg. Mocht Willem II niet promoveren dan wordt u een alternatief aangeboden uiteraard met overnachting. Robey/AkzoNobel
1018 Een dinerbon t.w.v. € 200 bij Sisters Beach  Bram van der Spijk
1019 Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop) Restaurant Limes aan de Rijn
1020 Waardebon voor haar t.w.v. € 150 in meest modieuze dames kledingzaak in Leiden If & Coco B.V., Leiden
1021 VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd Drukkerij De Bink, Leiden
1022 Dinerbon t.w.v. € 350 bij Restaurant In den Doofpot in Leiden  Total Touch Cargo B.V., Rozenburg
1023 2 VIP tickets AFAS (naar keuze) Heineken
1024 Dinerbon bij restaurant Just Meet in Leiden t.w.v. € 150 A. Heemskerk B.V., Rijnsburg
1025 MSI MAG CH 120 X gamestoel; de comfortabele PC-gamestoel twv € 280 waarin je met plezier de hele dag kan doorbrengen Alfa Pro IT
1026 Dinerbon t.w.v. € 300 te besteden bij Funcky Moose in Lisse De Zwart Vervoers Consultancy
1027 Een tweedaags midweeks (maandag-donderdag te arriveren) arrangement voor 2 personen in hotel de Sterrenberg in Otterlo op de Veluwe. Het superior en adults only wellness hotel aan de rand van het Nationale Park de Hoge Veluwe. U wordt tussen 10:30-11:00 uur op de aankomstdag verwacht waar 2 electrische fietsen voor u klaarstaan en u de prachtige omgeving kunt verkennen. Bij terugkomst checkt u in en is er een Deluxe Room voor 2 personen voor u gereserveerd. Avonds geniet u in het inpandige toprestaurant Cepes van een 4 Gangen diner (excl. dranken). De volgende dag geniet uw van een heerlijk ontbijt voordat u uitcheckt. Uiteraard kunt u die dag ook het Kröller-Müller Museum dat op 400 meter ligt bezoeken of een heerlijke wandeling maken in de vele natuurgebieden.  Driebergen Accountants
1028 Dinerbon t.w.v. € 200 in restaurant In den Doofpot te Leiden HWS Vastgoed B.V.
1029 Een seizoen lang gratis 108 meter LED boarding aan beide korte zijden van het hoofdveld met gratis opmaak animatie Rijnsburgse Boys
1030 Dinerbon t.w.v. € 200 bij Beso by Simonis, het begin januari geopende ultra hippe Spaanse fusion restaurant in Scheveningen Gebr. W. van der Zwan B.V.
1031 Tweedaagse voetbalreis naar Leverkusen voor 2 personen met 2 tickets op de lange zijde voor de bijwonen wedstrijd Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025. Zitplaatsen naast elkaar.
U en uw gast overnachten in een 3 sterren hotel inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid
Grimbergen Installaties B.V.
1032 B&O Beosound Explore Ferrari Edition, de knalrode exclusieve reisspeaker van Bang & Olufsen t.w.v. € 300 Bang & Olufsen Brussee in Katwijk en in Amsterdam
1033 Een verwenpakket voor haar t.w.v. € 100 Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
1034 Dinerbon t.w.v. € 100 voor 4 personen Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
1035 Waardebon t.w.v. € 250 te besteden in 1 van de winkels in Noordwijk Ben Borst Men’s Fashion
1036 Vrije toegang voor 10 personen tot businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse boys incl. hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys). Businessclub Rijnsburgse Boys
1037 1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag” G. van der Holst B.V., Wassenaar
1038 Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Beachclub Wantveld, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei. Beachclub Wantveld te Katwijk
1039 Exclusieve wijnproeverij met hapjes voor 8 personen t.w.v. € 400 bij Wijn en Zo/De Oude Keuken door Linda Driebergen, vinologe  Wijn en Zo/De Oude Keuken
1040 Een driedaags arrangement voor 2 personen in Den Bosch in Hotel ’t Keershuys. Dit 4 sterren hotel ligt midden in het centrum, is zeer populair en is op Booking.com gewaardeerd met een 8,9. U verblijft twee nachten in een tweepersoonskamer. Het ontbijt is inbegrepen. Verhees Notarissen
1041 2 uur gratis juridische dienstverlening RwV Advocaten
1042 Dinerbon voor 4 personen in restaurant Limes in Valkenburg t.w.v. € 400 JAN© Accountants en Adviseurs
1043 Arrangement voor twee personen met 1 overnachting in hotspot Hotel New York Rotterdam en diner excl. drank in NY Basement  Verhagen Leiden B.V.
1044 2 Business kaartjes wedstrijd NEC 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in het door Booking.com met 9.1 als fantastisch bestempelde Hotel Oranjestaete in het centrum van Nijmegen  Robey/Teeuwen Verzekeringen vof, Leiden
1045 Een kadobon van “Werk aan de Muur” voor kunstwerken aan de muur (zie www.werkaandemuur.nl)   Hillenaar Outdoor
1046 Dinerbon t.w.v. € 150 bij restaurant Limes in Valkenburg Lagerberg Verhuizingen B.V.
1047 Tweedaags gastronomisch arrangement voor 2 personen in Hotel Priorij Corsendonk te Antwerpen inclusief logies, een welkomstdrankje bij aankomst, een 4 gangen diner inclusief wijnen en water tijdens het diner en mokkaversnaperingen ter afsluiting alsmede een uitgebreid ontbijtbuffet de volgende ochtend.  Confianza Accountants
1048 VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd JAN© Accountants en Adviseurs
1049 Deskundige begeleiding door Van Wijk Notarissen te Wassenaar bij het opmaken van uw (levens-)testament  Van Wijk Notarissen
1050 Vesper Experience in boutique hotel Vesper in Noordwijk bestaande uit een welkomstdrankje bij aankomst, een overnachting voor 2 personen, een 4 gangen shared diner (inclusief drank) en de volgende dag een heerlijk ontbijt. De parkeerkosten zijn inbegrepen.  Bouwton B.V.
1051 Waardebon t.w.v. € 150  te besteden voor een tent met statafels en verlichting Partytentverhuur “Dé Tent”
1052 400 takken Lisianthus (kleur en kweker nader te bepalen) Van Egmond Lisianthus
1053 10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)  FOOTgolf Nederland
1054 Een zakelijke personal branding shoot door topfotografe Mariëlle van Delft in haar studio op De Hooge Krocht te Noordwijk  Jell Fotografie
1055 Een weekend in een te gekke cabrio rijden  Holland Auto Importmij. B.V.
1056 Dinerbon t.w.v. € 250 te besteden bij Villa de Duinen Dutch Lily Masters
1057 Tweedaagse voetbalreis naar Gent voor 2 personen met prachtige Business seat tickets voor de bijwonen wedstrijd KAA Gent – Cercle Brugge in seizoen 2024/2025. U en uw gast overnachten in het 4 sterren hotel Van der Valk Gent inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid. P1 Travel, Leiden en Primi Management B.V.
1058 Dinerbon bij Beachclub Bries voor 4 personen Beachclub Bries, Noordwijk
1059 2 kaartjes voor een thuisduel van Feyenoord in de groepsfase van de Champions League seizoen 2024/2025 (voor welk groepsduel bepaalt Heineken op basis van beschikbaarheid. Uiteraard mag voorkeur gegeven worden) Heineken
1060 Een 3 gangendiner in Brasserie La Terasse voor 4 personen inclusief drank Grand Huis ter Duin, Noordwijk
1061 Parkeerplaats voor het hele seizoen.  Rijnsburgse Boys
1062 Een seizoen lang gratis 108 meter LED boarding aan beide korte zijden van het hoofdveld met gratis opmaak animatie Rijnsburgse Boys
1063 Een week (8 dagen, 7 nachten) in de periode oktober 2024 tot en met april 2025 verblijven met 2 personen in een schitterend appartment “Old Fisherman’s Corner” midden in het centrum van Albufeira in Portugal en op loop afstand van de prachtige stranden, leuke winkels en heerlijke restaurants. Vervoer zelf te regelen.  Marina Rijnsburg
1064 Nordman kerstboom Kerstbomengroothandel Peter de Mooij
1065 2 Business kaartjes wedstrijd Volendam of Vitesse 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in of een prima accomodatie in centrum van Volendam (Hotel Old Dutch gewaardeerd op 8.1 op Booking.com) of in centrum van Arnhem (Boutique hotel The Church gewaardeerd op 8.5 op Booking.com) Robey/AkzoNobel
1066 Piet filmt je eigen voetbalwedstrijd. De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van Rijnsburgse Boys Piet Heemskerk
1067 Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop) Restaurant Limes aan de Rijn
1068 Een high wine of high beer voor 4 personen incl. een geweldige 4 gangen diner te beginnen met een borrelplank en te eindigen met een geweldig dessert Eetcafe De Vergulde Vos
1069 Een prachtige in okergeel uitgevoerde fauteuil t.w.v € 1.100  Haasnoot Wonen te Katwijk
1070 Dinerbon t.w.v. € 200 bij Bar Bistro De Roos Van Noort Infra
1071 Een werkelijk uniek arrangement “Gold Arena Grandstand” Formule 1 in Zandvoort voor 2 personen op de wedstrijddag op zondag 25 augustus 2024. U en uw gast zullen op één van de beste plekken op de Gold Tribune van het circuit wereldkampioen Max Verstappen kunnen bewonderen en hopelijk net als vorig jaar weer naar de zege zien rijden.  Bloei (v/h Topcapital)/Greenflor
1072 Een zes gangendiner (exclusief drank) voor 2 personen in restaurant In den Doofpot te Leiden Restaurant In den Doofpot, Leiden
1073 2 businesseats Ajax – Heereveen seizoen 2024/2025 vak 104 met parkeerkaart onder stadion BJ van Duyvenvoorde & Zn BV
1074 Diner voor 2 personen bij Brasserie Matt’s restaurant Buitenkaag Spijk Finance B.V.
1075 Speelgoed Husqvarna Bladblazer Bellenblaas Kids  Gebr. De Haan, Rijnsburg
1076 Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)  Havenkwartier, Katwijk
1077 VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd Rabobank Leiden Katwijk
1078 Dames all-in cadeaubon welke u kunt inwisselen voor een heerlijke wasmassage, model knippen en finish CARL – kapper en barbier
1079 Tweedaagse voetbalreis naar London voor 2 personen met bijwonen wedstrijd Tottenham – Everton (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025 inclusief Travel Club Hospitality Tickets, Lounge toegang, drankjes en hapjes in de rust en een hotelovernachting in een 3 sterren hotel in Londen en vliegreis Amsterdam – London, (reis in Okt-Nov 2024) WBE B.V.
1080 Overnachting in Landgoed Holtweijde in Lattrop in een ruime suite voor 2 personen Incl. een culinair arrangement en een ambachtelijk bereid ontbijtbuffet. Op de dag van vertrek krijgt U ook nog een high tea aangeboden. J.P. Hogewoning Bloemengroothandel B.V.
1081 Training laten verzorgen in seizoen 2024/2025 door Stef van Rooijen en Sjors Kramer Rijnsburgse Boys
1082 Waardebon voor 100 stuks bittergarnituur en saus naar keuze Snackbar en eetcafe Ouwersloot
1083 2 kaartjes categorie 1 voor de 1e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Polen in het Volkspark Stadion in Hamburg op zondag 16 juni 2024 aanvang 15:00 uur George B.V.
1084 4 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn in Noordwijkerhout Twinpack
1085 Een gratis taxatie van uw woning t.w.v. euro 795 Geurts Makelaars
1086 Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Suzie’s &  Van Aken in Oegstgeest P. van Tilburg Holding B.V.
1087 Vervoer met luxe mini bus voor maximaal 14 personen naar een restaurant of andere locatie in de regio. U wordt gehaald en weer thuisgebracht. Koninklijke Beuk B.V.
1088 2 VIP tickets AFAS (naar keuze) Heineken
1089 AppleBee Frejus diningset, bestaande uit één tafel en vier stoelen (adviesprijs € 2.650) Postmus.nl – Het buitenleven
1090 Een weekend rijden in de nieuwe Toyota BZ4X Toyota Louwman Noordwijk
1091 Website Starter is het instapmodel van Outhands Internet & Media, waarbij er keuze is tussen 2 design kits voor het bouwen van een website voor startende en/of kleine ondernemers inclusief 1 jaar lang hosting en domeinnaam. Deze kavel heeft een commerciële waarde van € 1.395.   Outhands Internet & Media
1092 Dinerbon t.w.v. € 200 restaurant Limes in Valkenburg Limes International
1093 Optreden door één van de vier Flora Band orkesten op een nader te bepalen tijdstip  Flora Band Orkesten
1094 2 kaartjes categorie 1 voor de 2e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Frankrijk in de Red Bull Arena in Leipzig op vrijdag 21 juni 2024 aanvang 21:00 uur Le Chateau Houten Vloeren, Rijnsburg
1095 Kettinkzaag Husqvarna 120 Mark II  Gebr. De Haan, Rijnsburg
1096 Op locatie bij u: demo roken, demo fileren, uitleg over paling, warme paling eten, warme zalm eten voor 10-15 personen Boschy Paling
1097 Pupil van de week Rijnsburgse Boys
1098 Waardebonnen t.w.v. € 50 Bloembinderij Leuk, Rijnsburg
1099 Vrije toegang voor 10 personen tot businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse boys incl. hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys). Businessclub Rijnsburgse Boys
1100 4 kaarten Ajax – FC Utrecht seizoen 2024/2025 vak 020 Flowervision
1101 Avondje in de bar bij Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68 voor 10 personen incl buffet Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68
1102 Een week zichtbaar op 2 digitale schermen in Nederland, zoals bijvoorbeeld langs de A4 bij Schiphol, met een bereik van 2.100.000 passanten per week. Of een locatie naar keuze in Nederland (zie www.hillenaar.nl voor het actuele aanbod van reclamemasten). U bent 150 x per uur, de gehele dag, 7 dagen in de week zichtbaar. Brutowaarde van het kavel is € 17.000.  Hillenaar Outdoor
1103 Een poetsbeurt voor een personenauto (binnen en buiten) Automobielbedrijf Van der Kwaak
1104 Een dag golfen met Nico Geerlings voor drie personen op één van de mooiste golfbanen van Nederland (waar ook de KLM open 2024 wordt gehouden) met na afloop een hapje eten. Flexibel Human Service, Noordwijkerhout
1105 Bon voor elektrische fiets t.w.v. € 2.000 Luyten Tweewielers, Katwijk aan de Rijn
1106 Feestavond voor 100 personen in Business Lounge Rijnsburgse Boys incl. hapjes en drankjes 5Senses Catering / Businessclub Rijnsburgse Boys
1107 Dinerbon van € 150 voor Bar Bistro de Roos plus een doos exclusieve wijnen Bert van den Eijkel
1108 Geheel verzorgd 3-ganger diner voor 8 personen incl. drankjes bij Sisters Beach te Katwijk Sisters Beach
1109 Prachtige kinderfiets t.w.v. € 319 Schildersbedrijf Hans van der Plas, Katwijk
1110 Waardebon t.w.v. € 500 te besteden in 1 van de winkels in Noordwijk Ben Borst Men’s Fashion
1111 Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Suzie’s &  Van Aken in Oegstgeest P. van Tilburg Holding B.V.
1112 Een dagdeel vissen met Frank Zuyderduyn in zijn volledig uitgeruste visboot met o.a. dieptemeter, elektromotor met GPS, hengelsteunen, hengels, reels, molens, kunstaas. U zorgt voor gezelligheid, humor en een behoorlijk portie visserslatijn achteraf. Ook leuk voor uw kind vanaf circa 8 jaar oud. Plaats voor maximaal 3 personen inclusief Frank zelf. Opstappen in Rijnsburg of Warmond. Frank Zuyderduyn
1113 1 grote heerlijke krentewegge van 80 cm a 1 meter bakkerij Den Dulk
1114 1 x heren all in-knip abonnement t.w.v. € 315 kapsalon Willem Peursum
1115 Tegoedbon van € 150 bij Restaurant DYLANS te Noordwijk Bouwbedrijf KBM, Katwijk
1116 2 businesseats Ajax – Heereveen seizoen 2024/2025 vak 104 met parkeerkaart onder stadion BJ van Duyvenvoorde & Zn BV
1117 Voor 4 personen 3-gangen keuzemenu incl drankjes Restaurant DYLANS te Noordwijk
1118 Voor 2 personen share dining incl. een fles huiswijn Nomade Beach, Noordwijk
1119 3 kaarten Ajax – NEC vak 113 seizoen 2024/2025 incl. parkeerkaart Prominent Inn Hotel
1120 10 kg boerenkaas van Rotteveel Straathof Montage, Roelofarendsveen
1121 Dinerbon bij Madame Rose, Boulevard te Katwijk t.w.v. € 200 Van der Mey Quality Fruits & Vegetables
1122 Beleef El Clásico !!  Een tweedaagse voetbalreis naar Barcelona voor 2 personen waar u en uw gast getuigen zijn van de altijd beladen wedstrijd F.C. Barcelona – Real Madrid in het seizoen 2024/2025, inclusief een hotelovernachting in een 3 sterren hotel in Barcelona en de vliegreis. Indien de wedstrijd na 29 november 2024 gespeeld wordt zal u getuige zijn deze wedstrijd in het gerenoveerde Camp Nou stadion te aanschouwen.  My Peony Society, De Kwakel
1123 400 takken Lisianthus (kleur en kweker nader te bepalen) Van Egmond Lisianthus
1124 Een weekend rijden in een BMW  Cabrio  Van Poelgeest Noordwijk BMW en Mini dealer
1125 Een dinerbon t.w.v. € 200 bij Sisters Beach  Bram van der Spijk
1126 Training laten verzorgen in seizoen 2024/2025 door Delano Asante en Thomas van Haaften  Rijnsburgse Boys
1127 2 kaartjes categorie 1 voor de 3e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Oostenrijk in het Olympiastadion in Berlijn op dinsdag 25 juni 2024 aanvang 18:00 uur George B.V.
1128 Dag zeilen op de Friese meren op een Lemster Aak voor 12 personen incl. lunch UPP Led-boarding, Sneek
1129 Voor 10 personen avondje sauna met na afloop hapje en drankje Theo van der Mey / De Dolfijn
1130 Tweepersoonsbed Ligne 180-210 (van het luxe merk Serta) t.w.v. € 3.999 Rob Leeuwenburg Handelsmaatschappij
1131 Poetsbeurt voor een personenauto Auto Dijksman Katwijk B.V.
1132 Lunch voor 4 personen incl whisky-proeverij in Zagatti museum te Sassenheim Scotch Whisky Investments, Sassenheim
1133 Voucher voor 18 holes bij Tespelduyn voor 2 personen geldig tm 31 december 2024 NWH Jobs, Noordwijkerhout
1134 Dinerbon t.w.v. € 200 bij Restaurant Dylans te Noordwijk B & G de Mooij
1135 2 VIP-kaarten Nederland – Duitsland op dinsdag 10 september 2024 incl. parkeerkaart en KNVB-ontvangst in het kader van de UEFA Nations League Cees Driebergen
1136 Dinerbon t.w.v. € 200 bij Brasserie Matt’s, Buitenkaag REDDY Keukens, Katwijk
1137 Twee VIP kaartjes voor het concert van Taylor Swift op vrijdag 9 juli 2024 in de Johan Cruijff Arena in Amsterdam. U en uw gast zitten op de hoofdtribune – vak 106 –  met een parkeerplaats op P1 (onder de Arena).   Seggment Arbeidsbemiddeling B.V.
1138 4 prachtige vergaderstoelen Multimeubel, Katwijk
1139 De Uitsmijter! Want wat zou de Uienveiling zijn zonder een zak Rijnsburgse Uien. Bram van der Spijk