Kavellijst paasveiling 2018

Kavelnummer Sponsor Kavel
1 Slijterij en Wijnhandel ’t Vaatje Doos met 2 flessen “beste wense” wijn uit Zuid Afrika (rood en wit)
1 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
2 Studio Ronkes Fotografie Tegoedbon voor een set pasfoto’s
2 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
3 Henny’s Rits Kadobon t.w.v. € 10,00
3 Jan van Egmond Aannemingsbedrijf en Kassenbouw  Fles Franse cognac
4 Van Giezen Tweewielers Cadeaubon t.w.v. € 20,00
4 Gebr. De Mooij B.V. Kist druiven
5 Gebr. De Mooij B.V. Kist druiven
5 Rudolf Fashion Spijkerjack merk Diesel maat XXL
6 Architectenbureau Piet Onderwater en Partners Kistje wijn
6 Van Giezen Tweewielers Cadeaubon t.w.v. € 20,00
7 Kapsalon Jan Peursum Cadeaubon t.w.v. € 20,00
7 Studio Ronkes Fotografie Tegoedbon voor een set pasfoto’s
8 Chris Hogewoning 2 Kg. Zeeuws Spek voor bij de borrel of op het brood
8 CNB Fles Ketel Jenever
9 Rijnsburgse Stomerij Waardebon voor het wassen van elftaltenue
9 Groente- en Fruithandel De Zonnetuin Bon t.w.v. € 25,00
10 Chris Hogewoning 2 Kg. Zeeuws Spek voor bij de borrel of op het brood
10 Architectenbureau Piet Onderwater en Partners Kistje wijn
11 Bas Bekooij Uw Slager Paasrollade in something special doos (1 kilo runder rollade van Beef Best)
11 Slijterij en Wijnhandel ’t Vaatje Doos met 2 flessen “buitenzorg” wijn uit Zuid Afrika (rood en wit)
12 Van Giezen Tweewielers Cadeaubon t.w.v. € 20,00
12 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
13 Kapsalon Willem Peursum Cadeaubon t.w.v. € 25,00
13 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
14 Studio Ronkes Fotografie Tegoedbon voor een set pasfoto’s
14 Studio Ronkes Fotografie Fotolijst
14 De Gulle Bottelier Doos met fles cava en twee glazen
15 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
16 Groente- en Fruithandel De Zonnetuin Bon t.w.v. € 25,00
16 United Soft Drinks B.V./AA Drinks Leuk pakket met diverse sportartikelen voor een team
17 Bakkerij den Dulk Voetbaltaart voor 16 personen
17 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
18 vd Burg Hoveniers 1 mooie plantenbak voor buiten
18 Horticoop Voorjaarspakket voor de tuin
19 Rijnsburgse Stomerij Waardebon voor het wassen van elftaltenue
19 Gebr. De Mooij B.V. Kist druiven
19 Heembloemex Rabbit Vine Sitting
20 CNB Fles Ketel Jenever
20 Theo Mulder B.V./ Rijnsburgse Boys Vaatje bier in clubkleuren RBB
21 Garage Ford Noort Tom Tom navigatiesysteem
22 Koninklijke Beuk 2 zitplaatsen in een touringcar van de Koningklijke Beuk voor een kerstwinkeldagtocht naar keuze
23 AH Rijnsburg AH boodschappenpakket
23 Bakkerij Gebr. Van Tilburg Rumstol en Taartbon
24 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
25 PMC Katwijk – Rijnsburg Maand Medisch Fitness abonnement voor 1 maal trainen per week
26 Horesca Horecavo Wijnpakket van de Blac Pescador
26 Wout Bergers Voetbalshirt van internationale topclub
27 Theo Mulder B.V./ Rijnsburgse Boys Vaatje bier in clubkleuren RBB
28 Kerstbomengroothandel Peter de Mooij Nordman kerstboom
29 B. Vletter Bloemenexport  Mooie schaal phalaenopsis
30 Chris Hogewoning 2 Kg. Zeeuws Spek voor bij de borrel of op het brood
30 CNB Fles Ketel Jenever
31 Fred Vermeer Wireless A/V camera
32 Twinpack 2 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn
33 Autocentrum van Egmond Radio/cd speler van JVC voor uw auto
34 Den Haan Bladblazer van Husqvarna 125B
35 AC Taxiservice Bon t.w.v. € 50,00 voor vervoer van of naar Schiphol
35 Total Tankstation Jongeneel B.V. Wasbeurt t.w.v. € 50,00
36 Studio Ronkes Fotografie Tegoedbon voor een set pasfoto’s
36 Studio Ronkes Fotografie Fotolijst
36 Heembloemex Cow Skull
37 Groente- en Fruithandel De Zonnetuin Bon t.w.v. € 25,00
37 Keurslagerij de Mooij B.V. Satebuffet voor 10 personen
38 Kapsalon Jan Peursum Cadeaubon t.w.v. € 20,00
38 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
39 Fresh Food Amsterdam Kist manderijnen
39 Vemu Car Classics Rijnsburg Doosje wijn 6 flessen
40 Rijnsburgse Boys Op de foto met je favoriete speler van Rijnsburgse Boys 1
41 Haarzaak Jannette – Katwijk Waardebon wassen, knippen, stylen
42 vd Burg Hoveniers 1 mooie plantenbak voor buiten
43 Anoniem Doosje wijn 6 flessen
43 Bas Bekooij Uw Slager Paasrollade in something special doos (1 kilo rollade van varkensfilet van Pork Best)
44 Theo Mulder B.V./ Rijnsburgse Boys Vaatje bier in clubkleuren RBB
44 Bakkerij Gebr. Van Tilburg Rumstol en Taartbon
45 Auto Dijksman Katwijk B.V. 1 poetsbeurt voor uw auto
46 Vishandel de Klok uit Voorhout Visschotel voor 4 personen
47 De Nachtwacht Bed en Linnen 2 donzen kussens
48 Kapper Carl Damesbon voor wassen, knippen en fohnen
49 Droogh Tweewielers Een 12 inch Loekie loopfiets
50 Louwman-Noordwijk Complete poetsbeurt voor uw auto
51 Kerstbomengroothandel Peter de Mooij Nordman kerstboom
52 Wout Bergers Voetbalshirt van internationale topclub
53 Miko Koffie Nederland Senseo koffie zetapparaat met doos koffie
54 A. Heemskerk B.V., Rijnsburg Boeketten voor het gehele team bijvoorbeeld ter gelegenheid van een (periode-) kampioenschap, winnen KNVB beker, einde seizoen, om weg te geven op moederdag of een andere feestelijke gebeurtenis.
55 If & Coco B.V., Leiden Waardebon t.w.v. € 100 in meest modieuze kledingzaak voor haar in Leiden
56 Parfumerie Mooi van Schouten te Rijnsburg Een verwenpakket voor hem
57 Sport- en Fitnesscentrum Multisport B.V. 15 Rittenkaart incl. taspakket en 1 personal training
58 Postmus sierbestrating Fatboy Lamzac
59 De Roos Bon voor 1 uur zaalvoetbal en € 125 voor consumpties bij de Roos
60 Van der Mey – Barendrecht Grote fruitmand
61 TV Rijnkanters Gratis 1e seizoen contributie bij Tennisvereniging de Rijnkanters voor 2 personen
62 Pacombi Horti 2 Greenfee tbv 9 Holes bij Golfclub Kagerzoom te Warmond
63 Bloemengroothandel Gebr. J. en P. van der Vijver Pond paling en een fles Ketel
64 Mercedes Benz Mercedes jas
65 van Wezel Accountants B.V. Dinerbon bij restaurant Het strand in Katwijk
66 Haasnoot Wonen, Katwijk Dienblad met Riverdale Woonaccessoires
67 Heineken Brouwerijen 2 VIP kaarten voor concert naar keuze in AFAS Live (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
68 Jell Fotografie Professionele teamfoto t.w.v € 100
69 Koninklijke Beuk 2 zitplaatsen in een touringcar van de Koningklijke Beuk voor een kerstwinkeldagtocht naar keuze
70 Van Poelgeest Noordwijk BMW & MINI Dealer Weekend rijden in BMW Cabrio
71 Esatto wonen Een workshop naar keuze voor 8 personen
72 TravelXL Beuk uit Noordwijk Cheque t.w.v. € 150 te besteden bij TravelXL Beuk (besteden binnen 2 jaar)
73 Grand Cafe A Muze Dinerbon voor 2 personen
74 Twinpack 2 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn
75 Total Tankstation Jongeneel B.V. Wasbeurt t.w.v. € 50,00
75 AC Taxiservice Bon t.w.v. € 50,00 voor vervoer van of naar Schiphol
76 Kapper Carl Damesbon voor wassen, knippen en fohnen
77 Nijgh en Schaap Schilders 2 Dinerbon t.w.v. € 75,00 te besteden bij Sunset Boulevard
78 Sportus NL Where Sports meet Fashion Kortingsbon t.w.v. €100,00 te besteden bij Sportus.NL
79 Piet Heemskerk Piet filmt je eigen voetbalwedstrijd, met een DVD voor het gehele team. De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van Rijnsburgse Boys
80 Arjan de Marie 3 massages van een half uur
81 Nick Driebergen VIP arrangement bijwonen dit seizoen een uitzending van PEPTALK bijwonen in de studio te Hilversum voor 4 personen, incl. rondleiding achter de schermen
82 Van Poelgeest Noordwijk BMW & MINI Dealer Weekend rijden in een MINI Cabrio
83 De Grim Sport Kinderfiets t.w.v. € 400,00 uit te zoeken in de winkel
84 Vishandel Kuyper, Wassenaar Waardebon voor verse vis t.w.v. € 100.
85 Total Tankstation Jongeneel B.V. Wasbeurt t.w.v. € 50,00
85 Rijnsburgse Stomerij Waardebon voor het wassen van elftaltenue
86 Louwman-Noordwijk Weekend rijden met de nieuwe TOYOTA C-HR
87 PMC Katwijk – Rijnsburg Maand Medisch Fitness abonnement voor 1 maal trainen per week
88 Evenementencommissie van Rijnsburgse Boys 2 kaarten voor de Ladiesnight met een grandioze bingo in het sponsorhome van Rijnsburgse Boys tijdens de familiedagen
89 TxT/Hoogte Het schrijven van een persbericht incl. advies voor het benaderen van de pers
90 Subside Sports.nl 1 paar Nike Tiempo Legend voetbalschoenen maat 42,5 cm
91 Reddy Keukens 1 Bauknecht TGV6745 gas op glas kookplaat met wokbrander
92 Droogh Tweewielers Een 20 inch Loekie Prinses Rose meisjesfiets
93 Kapper Carl Herenbon voor een haircut en italian shave
94 Vishandel de Klok uit Voorhout Visschotel voor 4 personen
95 Anoniem Een volledig diner voor 4 personen in Flamingo Paradise te Wassenaar
96 Rijnsburgse Boys Op de foto met de gehele selectie van het eerste elftal
97 Snackbar Eetcafe Ouwersloot Bon voor 100 hapjes
97 Theo Mulder B.V./ Rijnsburgse Boys Vaatje bier in clubkleuren RBB
98 aAn kOp Kappers Gouden tas met handdoek incl. kappersbon voor knippen, fohnen, kleuren
99 AC Taxiservice Bon t.w.v. € 50,00 voor vervoer van of naar Schiphol
99 Aandewiel Sports & Fashion Dames Zebra tas en portemonnee
100 Rijnsburgse Boys Tijdens een training RBB1 een pupillenteam om de penaltybokaal laten strijden tegen de keepers van RBB1 met uiteraard een prijs voor de winnaar
101 Rijnsburgse Boys Wilfred van Leeuwen en overige staf geeft een 4 tegen 4 toernooi voor Onder 9 en Onder 11 op een woensdagmiddag met een mooie prijs voor de winnaars
102 De Mooij Tuincentrum Lunch voor 4 personen in de “serre” bij Tuincentrum De Mooij
103 Groente- en Fruithandel De Zonnetuin Bon t.w.v. € 25,00
103 Keurslagerij de Mooij B.V. Satebuffet voor 10 personen
104 Boschypaling Doos met een hele zijdegerookte zalm, 500 gram gerookte paling en 200 gram palingfilet
105 Take a Break sportkantine Tennishal de Klinkenberg Bon voor 1 uur tennisbaan en daarna high wine met hapjes
106 Lindessa Tijsterman Naaldwijk Dames en heren lingerieset Calvin Klein
107 Fleurs van den Eijkel Dinerbon t.w.v. € 150,00 bij restaurant Het Wapen van Warmond
108 Landgoed en Golfbaan Tespelduyn Paasbrunch voor 2 personen
109 Noordman Hout – Leiden Kistje wijn en fles Leidsche jenever
109 Schuitemaker Vishandel en Restaurants, Katwijk Visschotel 5- 7 personen
110 Haarzaak Jannette – Katwijk Waardebon wassen, knippen, stylen
111 Multi Meubel, Noordwijjk Interstuhl bureaustoel t.w.v. € 500
112 Rokki Fotografie Fotoshoot en USB met 15 foto’s in hoge resolutie kan zowel zakelijk als privé gebruikt worden
113 Obsession Twentse krentewegge
114 Rijnsburgse Boys Pupil van de week
115 Gebr. De Mooij B.V. Miniatuur bakwagen + aanhangwagen Merk Tekno
116 Volvo Truck Center B.V. Verrassingspakket
117 Chr. Eggink Kwekerij en Export Sassenheim Bon voor 6 trays Lelietjes der Dalen van 12 stuks te leveren tussen nu en 1 mei
118 Louwers en Van der Pijl B.V. Diner bon twv € 150,00 bij Restaurant Het Wapen van Warmond
119 Dometic Benelux B.V. Koelbox CK-40D Hybrid 12/230V
120 Blush & Co Seizoensbehandeling
121 Café de Spijjkerbak, Leiden Tegoedbon voor €100 drank
122 Straathof Montage Diner voor 4 personen bij “De Vergulde Vos”, Rijpwetering
123 De Leeuw Adviesgroep B.V. Jaarlang gratis verzekerd via RBB Polis (tot maximaal € 1000,00 premie)
124 Hoogenboom/Ravelli Relatie Artikelen 500 ballpoints met opdruk
125 HKR HKR arrangement voor 4 personen naar uitwedstrijd Rijnsburgse Boys inclusief tickets voor de bus en de wedstrijd
126 Show en drumfanfare Flora Band Optreden door een van de Floraband orkesten
127 Bloembinderij Leuk Plantenbak met orchideeën
127 Total Tankstation Jongeneel B.V. Wasbeurt t.w.v. € 50,00
128 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
129 Restaurant Thai Yan, Noordwijk 3 gangen menu voor 2 personen incl. fles wijn
130 Le Chateau 11 startbewijzen voor Poldercross Oegstgeest eind juni
131 Businessclub Rijnsburgse Boys Vrije toegang voor 10 personen tot de Businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse Boys inclusief hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys)
132 Vidre Glas en Spiegels, Leiden Een spiegel
133 Bloemengroothandel B.J. van Duyvenvoorde & Zn. 4 kaartjes thuiswedstrijd Ajax seizoen 2018/2019 (geen Feijenoord)
134 Holland Auto Importmij B.V. Weekend cabrio rijden
135 De Raad Makelaars B.V. Waardebon voor verkoop van uw woning tegen 50% van de normale kosten
136 Auto Dijksman Katwijk B.V. 1 grote beurt voor uw auto
137 Rical Cleaning Products 1 mopemmer met toebehoren
138 J.P. Hogewoning Bloemengroothandel B.V. Flyboarden voor 2 personen in Amsterdam
139 Kralt en Zn 3x 60 Euro geverfd oranje
140 D.V.E.M. Doosje wijn 6 flessen
140 Bas Bekooij Uw Slager Paasrollade in something special doos (1 kilo rollade van kip van Tante Door)
141 Dutch Cabin Groep B.V. Waardebon t.w.v. € 250 bij Ben Borst Casual
142 Obsession Middag varen voor 4 personen met hapjes en drankjes en ’s avonds diner
143 J.M. van Berkel B.V. Hillegom Extasia mix, lengte 1200 mm, rijpheid 2.2, week 26 tm 40, 10 blikken
144 De Mooij Tuincentrum Weber bbq smokey joe
145 Rijnsburgse Boys Keeperstraining door de keepers van RBB1 en hun trainer Hans Schot, uiteraard in overleg
146 Snackbar Eetcafe Ouwersloot Bon voor 100 hapjes
146 Theo Mulder B.V./ Rijnsburgse Boys Vaatje bier in clubkleuren RBB
147 De Wit Totaal-E-Techniek Een bewegingsmelder IHF3D
148 Bakkerij Gebr. Van Tilburg 1 volledig diner voor 4 personen in Hotel Noordzee te Katwijk
149 Partytentverhuur ‘DÉ TENT’ Huur van Partytent (4 x 6 meter) compleet met zijwanden, 2 statafels met 8 barkrukken en verlichting
150 Solid on Line 4 VIP kaarten voor een wedstrijd van de ADO Den Haag vrouwen, incl. een hapje en een drankje
151 P. van Tilburg B.V. Een geheel verzorgde lunch voor 4 personen bij restaurant aan de Vliet te Rijnsburg
152 Eetcafe de Vergulde Vos uit Rijpwetering Een high wine of high beer voor 4 personen incl. een geweldig diner
153 Kapper Carl Herenbon voor een haircut en italian shave
154 Sportus NL Where Sports meet Fashion Een Sportus Giftbox met 12 unieke producten voor mannen t.w.v. € 250
155 Bakkerij Gebr. Van Tilburg Rumstol en Taartbon
155 Rijnsburgse Stomerij Waardebon voor het wassen van elftaltenue
156 Driebergen Accountantskantoor, Rijnsburg 2 kaartjes voor bijwonen Ajax-AZ in het seizoen2018/2019 (vak 122 lange zijde 3e rij vanaf veld)
157 Parfumerie Mooi van Schouten te Rijnsburg Een verwenpakket voor haar
158 Habithuis Luxe cadeau arrangement voor twee bij Bilderberg. Een overnachting voor in een Bilderberg Hotel naar keuze met een heerlijk driegangendiner inclusief bijpassend wijnarrangement.
159 Verhees Notarissen N.V. 6 flessen van de bekende Notariswijn
160 Sport- en Fitnesscentrum Multisport B.V. 15 Rittenkaart incl. taspakket en 1 personal training
161 Van der Mey Quality Fruits & Vegetables Dinerbon t.w.v. € 120,00
162 Hans van der Plas B.V. Kinderfiets
163 Bouwton B.V, Villeroy en Boch hangend toilet incl. zitting
164 Pacombi Horti 2 Greenfee tbv 9 Holes bij Golfclub Kagerzoom te Warmond
165 KBM Bouwmaatschappij Katwijk Bon van Aan de Vliet t.w.v. € 150
166 Bloemengroothandel Gebr. J. en P. van der Vijver Pond paling en een fles Ketel
166 Bakkerij Gebr. Van Tilburg Rumstol en Taartbon
167 HWS Onroerend Goed B.V. 2 business seats voor bijwonen Ajax – Twente in het seizoen 2018/2019 inclusief parkeerkaart voor onder het stadion en toegang tot businessruimte tijdens de rust en voor en na de wedstrijd.
168 Marina Rijnsburg Een dagje varen met sloep voor 15 personen (niet op zon- en feestdagen)
169 Driebergen Accountantskantoor, Rijnsburg 2 kaartjes voor bijwonen Ajax – ADO Den Haag  in het seizoen 2018/2019 (vak 122 lange zijde 3e rij vanaf veld)
170 Van Dorp Kentekenplaten B.V., Voorschoten 4 business seats voor bijwonen van een wedstrijd van ZZ Leiden in seizoen 2018/2019 naar keuze inclusief buffet voor de wedstrijd voor 4 personen in de lounge voorafgaande aan de wedstrijd
171 TV Rijnkanters Gratis 1e seizoen contributie bij Tennisvereniging de Rijnkanters voor 2 personen
172 Bang & Olufsen Brussee, Katwijk B&O Beolit 12 draadloze speaker t.w.v. € 350
173 FC Groningen Media/ Teeuwen Verzekeringen B.V. 2x VIP kaarten FC Groningen – Ajax of FC Groningen – Feijenoord seizoen 2018/2019 inclusief  overnachting in 4 sterren NH Groningen Hotel de Ville midden in het centrum
174 RWV Advocaten 2 uur gratis juridische dienstverlening
175 Primi Management B.V., Leiden 2 Vip member topseat tickets concert Pearl Jam op zaterdag 9 juni 2018 in de Ziggodome inclusief parkeerplaats
176 Zorg en Zekerheid 4 Business seats 1/4 finale play offs ZZ Leiden inclusief diner voor 4 personen voorafgaande aan de wedstrijd
177 fa van Wissen BBQ Egg, de ultieme keramische bbq
178 Vrumona  2 VIP kaarten voor concert naar keuze in AFAS Live (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
179 United Soft Drinks B.V./AA Drinks 2 kaartjes Feijenoord voor thuiswedstrijd in seizoen 2018/2019 in onderling overleg met AA Drinks
180 Brasserie Buitenhuis Dinerbon voor 4 personen bij Brasserie Buitenhuis
181 Anoniem Driving experience voor 1 persoon op circuit Zandvoort, zelf rijden in een porsche 911, Formule RP1
182 JAN© Accountants & Adviseurs  2 allerlaatste tickets concert U2 in de Ziggodome op maandag 8 oktober 2018
183 FOOTgolf Nederland  Met voetbalteam of vrienden/vriendinnen groep of als bedrijfsuitje (max. 20 personen) een all-in arrangement ( 18 holes footgolf, 2 ½ uur onbeperkt drinken en bittergarnituren) ter waarde van € 600 op golfcourse in Spaarndam
184 Anoniem Een gastronomisch arrangement voor 2 personen bij het unieke 3 Michelinsterrenrestaurant Inter Scaldis in Zeeland bestaande uit zes gangen diner naar invulling van de chef (exclusief consumpties), een overnachting in één van de sfeervolle comfort tweepersoonskamers en als afsluiting een uitgebreid ontbijt. Dit restaurant wordt door Gault Millau als het beste restaurant van Nederland gezien.
185 WBE B.V., Honselaarsdijk Driedaagse reis voor 2 personen naar Formule 1 van Monza in Italië, vertrek zaterdag 1 september en terug op maandag 3 september 2018 inclusief 2 overnachtingen
186 Jack Heeringa Bloemverwerking B.V 4 kaartjes voor Soldaat van Oranje The Musical in Valkenburg
187 De Oude Keuken  Exclusieve wijnproeverij met hapjes voor 10 personen t.w.v. € 400 bij De Oude Keuken door Linda Driebergen, vinologe
188 Anoniem Diner voor 4 personen bij restaurant Tante Kee
189 Koetshuis de Burcht te Leiden Champagnebrunche voor 10 personen
190 Rijnsburgse Boys Met 2 personen (m) mee op pad met staf en A-selectie tijdens een avondje uit in seizoen 2018/2019
191 Wilfred van Leeuwen, hoofdtrainer Rijnsburgse Boys vanaf seizoen 2018/2019 Diner voor 4 personen bij strandpaviljoen De Kwartel, restaurant aan de zee, Den Haag
192 Rijnsburgse Boys Een gereserveerde parkeerplaats voor het gehele seizoen 2018/2019
193 Grimbergen Installaties B.V. 4 topkaartjes voor concert De Toppers op zaterdag 26 mei 2018 (1e ring, vak 121 rij 5)
194 Anoniem Een 3-daagse voetbalarrangement voor 2 personen voor een wedstrijd van Napoli naar keuze in het seizoen 2018/2019 inclusief vliegreis en 2 overnachtingen
195 Uythof Position Projects B.V. Een jaar lang gratis 36 meter roterende boarding aan de korte zijde van het hoofdveld met gratis bedrukking
196 Zeevishandel Mercuur 1 kist verse vis
197 TravelXL Beuk uit Noordwijk 2 kaartjes voor concert van Santana in Ziggo Dome
198 5 Senses High Tea voor 20 personen in restaurant H2O op bij U thuis
199 A. Heemskerk B.V., Rijnsburg Boeketten voor het gehele team bijvoorbeeld ter gelegenheid van een (periode-) kampioenschap, winnen KNVB beker, einde seizoen, om weg te geven op moederdag of een andere feestelijke gebeurtenis.
200 Kerstbomengroothandel Peter de Mooij Nordman kerstboom
200 Heembloemex Vase Terra Praya
201 Scotch Whisky International  Een unieke whisky proeverij voor max 5 personen van unieke whiskies t.w.v. € 1.500 gebottled in de jaren 70, 80 en 90 door de beste Whiskey analist van Nederland, Michel Kappen, te midden van 65.000 flessen in zijn pand in Sassenheim
202 Stahlberg Investments B.V.  Arrangement voor twee personen met 1 overnachting in hotspot Hotel New York Rotterdam en diner in NY Basement
203 If & Co B.V., Leiden Waardebon t.w.v. € 100 in meest modieuze kledingzaak voor hem in Leiden
204 Broekhof Verpakkingen B.V. 2 kaarten thuiswedstrijd Ajax competitie seizoen 2018/2019 1e ring (geen Feyenoord of PSV)
205 Trainingskampen.nl Mee op trainingskamp met Rijnsburgse Boys 1 in januari 2019 voor 1 persoon
206 Anoniem Wie droomt er niet van? Zelf een vliegtuig besturen! en nog 2 passagiers uit te nodigen.
207 Bonte Motief /Hans Bonte, Leiden Workshop van 2 uur vrouwelijk naaktmodel schilderen bij schilder/kunstenaar Hans Bonte in zijn Atelier op De Haagweg in Leiden voor max 5 personen.
208 Sport- en Fitnesscentrum Multisport B.V. 15 Rittenkaart incl. taspakket en 1 personal training
209 Ad Hendriksen en Huig den Hollander Avondje uit voor 2 personen met de voorzitter en de vice voorzitter met een drankje en een culinaire verrassing in een top restaurant
210 Fiets en bromfietshandel Frans Luyten Electrische Fiets
211 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
212 Van der Mey Quality Fruits & Vegetables Dinerbon t.w.v. € 120,00
213 Anoniem 2 tickets Kohlenpotderby Borussia Dortmund – Schalke ’04 in seizoen 2017/2018 inclusief 1 overnachting
214 Uythof Position Projects B.V. Een jaar lang gratis 18 meter roterende boarding aan de korte zijde van het hoofdveld met gratis bedrukking
215 Schaart Communications Apple Iphone 8 met een RBB uitstraling
216 Mercedes Benz Mercedes jas
216 Total Tankstation Jongeneel B.V. Wasbeurt t.w.v. € 50,00
217 Ben Borst Men’s Fashion Waardebon t.w.v. € 500,00 te besteden in 1 van de 2 winkels in Noordwijk
218 Louwman-Noordwijk Weekend rijden met de nieuwe TOYOTA PRIUS
219 Hotel NH Naarden Slapen in een rustieke omgeving in een luxe kamer voor 2 personen, incl. een diner en ontbijt
220 Top  Capital/ anonieme sponsor Tweedaagse voetbalreis voor 2 personen naar FA Cup Final op 19 mei op Wembley, vertrek zaterdag 19 mei en terug op zondag 20 mei 2018, inclusief 1 overnachting.
221 Rijnsburgse Boys Dag meelopen tijdens een uitwedstrijd van RBB1, uiteraard ook met de bus mee
222 Wout Bergers Voetbalshirt van internationale topclub
223 Businessclub Rijnsburgse Boys Gebruik van de Businessclub voor evenement of partij incl. schoonmaak
224 Anoniem Workshop “3-gangen koken” voor 2 personen in de Librije in Zwolle. Tijdens deze cursus kookt U een driegangen Librije menu en geniet U van de door uzelf gemaakte gerechten. Uiteraard begeleid door bijpassende wijnen. De Librije is één van de 2 restaurants in Nederland die 3 Michelinsterren heeft.
225 Rabobank Leiden Katwijk 2 Vip member topseat tickets concert Shakira op dinsdag 12 juni in de Ziggodome inclusief parkeerplaats
226 WiN BLOOM Noordwijkerhout 300 stuks Alchemilla te leveren tussen 1 mei en 1 oktober
227 Landgoed en Golfbaan Tespelduyn Flight voor maximaal 4 personen voor golf 9 of 18 holes + € 50,00 horecabon te besteden bij Tespelduyn
228 J.M. van Berkel B.V. Hillegom Extasia mix, lengte 1200 mm, rijpheid 2.2, week 26 tm 40, 10 blikken
229 Confianza Accountants Arrangement Hotel Bilderberg Kasteel Vaalsbroek 4 sterren, 4 dagen / 3 nachten incl. ontbijt. Gelegen dichtbij Maastricht en Aken. Verwarmd overdekt zwembad, bubbelbad, sauna en fitness, zonnebank, massages en schoonheidssalon
230 Krijn van Spijk Bloemenexport Diner voor 10 personen met drankjes bij café Thomas in Noordwijk Binnen
231 Cees Driebergen 2 VIP kaarten voor een thuiswedstrijd van Nederland tegen Duitsland of Frankrijk voor de UEFA Nations Cup incl. KNVB ontvangst en parkeerkaart
232 Anoniem Een overnachting voor 2 personen met een 7 gangen diner (exclusief drank) en uitgebreid ontbijt de volgende ochtend in Chateau St. Gerlach het unieke kasteel hotel van Camille Oostwegel nabij Maastricht.
233 Rijnsburgse Boys Een gereserveerde parkeerplaats voor het gehele seizoen 2018/2019
234 AGP Beheer Een volledig diner voor 6 personen in Copper Food en Drinks te Noordwijk
235 Rijnsburgse Boys Een keer meetrainen op een maandag met de selectie van RBB1, Uiteraard in overleg met Wilfred van Leeuwen
236 Anoniem Golfarrangement voor 2 personen in Golf & Country hotel Clerveaux. 2 overnachtingen in een comfort tweepersoonskamer met ontbijtbuffet. Elke avond een 3 gangen dinner in het restaurant “The View”. 1x Greenfee 18 holes.
237 Businessclub Rijnsburgse Boys Vrije toegang voor 10 personen tot de Businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse Boys inclusief hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys)
238 Anoniem Een zevengangen menu inclusief wijnarrangement voor 2 personen in 2 Michelin sterrren restaurant Librijes Zusje in Amsterdam.
239 Cees Driebergen Avondje Spijkerbak voor 4 personen, incl. hapjes en drankjes
240 Coloriginz 2x 30 Aspisistra 80 cm, 2x 60 Aralia 35 cm, 5x 10 Pistache ex 50 cm
241 Fleur CD Handgemaakte draaimolen
242 Travel XL Reisburo Katwijk 2 daags Michelinarrangement voor 2 personen met overnachting in Landgoed Duin & Kruidberg op basis van logies en ontbijtbuffet en een viergangen diner op de dag van aankomst in Restaurant Vrienden van Jacob (excl. dranken)
243 Landgoed en Golfbaan Tespelduyn Borrel voor maximaal 6 personen inclusief drank (binnenlands gedistilleerd) en hapjes gedurende 1½ uur
244 Anoniem Een driedaagse culinair arrangement in Chateau Holtmuhle in Tegelen (Limburg) voor 2 personen. Ontvangst met koffie of thee en een Limburgse vlaai. De eerste avond geniet u van een viergangendiner en op de tweede avond van een vijfgangendiner. Dit arrangement is exclusief dranken maar inclusief 2 overnachtingen met ontbijt.
245 Rijnsburgse Boys Gesigneerde wedstrijdshirt met alle handtekeningen van spelers, trainers en begeleiding van de selectie van Rijnsburgse Boys
246 Subside Sports.nl Barcelona Authentic Vapor shirt thuis 2017-2018 met bedrukking van Messi
247 Anoniem Voor 2 personen genieten van het Chef’s Dinermenu (6 gangen) exclusief dranken bij twee Michelin sterren restaurant Aan de Poel te Amstelveen.
248 Kerstbomengroothandel Peter de Mooij Nordman kerstboom
249 Van der Mey – Barendrecht Grote fruitmand
250 Paauw Lelies 100 bijzondere zware lelietakken
251 R&J Zwaan Flowers Elektrische Mercedes Benz 300SL voor kinderen
252 A. Heemskerk B.V., Rijnsburg Boeketten voor het gehele team bijvoorbeeld ter gelegenheid van een (periode-) kampioenschap, winnen KNVB beker, einde seizoen, om weg te geven op moederdag of een andere feestelijke gebeurtenis.
253 Total Touch Cargo B.V., Rozenburg Viergangen verrassingsmenu bij KW 106 voor 4 personen incl. wijn en koffie
254 Verhagen Leiden B.V./ Restaurant Bries Overnachting in Boutique Hotel Vesper in Noordwijk + Diner voor 2 personen in restaurant Bries in Noordwijk t.w.v. € 200
255 Restaurant Aan de Vliet te Rijnsburg  Geheel verzorgd diner voor 2 personen met wijnarrangement
256 Teeuwen Verzekeringen B.V. 2 kaartjes voor thuiswedstrijd Ajax in de competitie seizoen 2018/2019 op lange zijde voor tegen in onderling overleg te bepalen tegenstander (m.u.v PSV, Feijenoord en AZ)
257 Kerstbomengroothandel Peter de Mooij Nordman kerstboom
257 Heembloemex Rabbit Vine Stand
258 De Zwart Vervoers Consultancy  Beautybon schoonheidssalon Beauty Oranje (Hotels van Oranje) te Noordwijk  t.w.v. € 250
259 Teekens Karstens Dinerbon voor 2 personen in restaurant In den Doofpot te Leiden t.w.v. € 300
260 PMC Katwijk – Rijnsburg Maand Medisch Fitness abonnement voor 1 maal trainen per week
261 Duocore Katwijk  Dinerbon voor 4 personen in restaurant Het Wapen van Kattuk t.w.v. € 150
262 Anoniem Een vijfgangendiner voor 2 personen exclusief drank in Ron Gastrobar, het al jaren unieke toprestaurant van Ron Blaauw in Amsterdam dat 1 Michelinster bezit.
263 WiN BLOOM Noordwijkerhout 300 stuks Alchemilla te leveren tussen 1 mei en 1 oktober
264 Rijnsburgse Boys Een training gegeven aan een team door spelers van RBB1 t.w. Jeffrey Jongeneelen en Donny van Ooijen incl. het coachen tijdens een wedstrijd
265 Boschypaling Doos met een hele zijdegerookte zalm, 500 gram gerookte paling en 200 gram palingfilet
266 Restaurant Blue Beach Beach Catch of the day voor 2 personen
267 Anoniem Workshop Gek op Wijn en Koken voor 2 personen in De Librije in Zwolle. Tijdens deze workshop gaat U samen met andere culinaire liefhebbers zelf aan de slag met heerlijke verrassende gerechten begeleid door prachtige wijnen. De Liberije is één van de 2 restaurants in Nederland die 3 Michelinsterren heeft.
268 PB Flowers Dinerbon ter waarde van € 250,00 in restaurant In Den Gapende Eter – Leiden
269 Aandewiel Sports & Fashion RBB uitshirt XL
270 Anoniem Overnachting in de vuurtoren van Harlingen voor 2 personen incl. ontbijt
271 Restaurant de Blauwe Gans Noordwijk 3 gangen diner voor 2 personen incl. fles wijn
272 Alexander Hotel/ restaurant Dylans, Noordwijk Voor 4 personen een 3 gangen diner “Du Chef”
273 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
274 Obsession Twentse krentewegge
275 Daan Kromhout & Zn B.V. Dinerbon ter waarde van € 125,00 bij Landgoed Tespelduyn
276 Gebr. De Mooij B.V. Miniatuur trekker en oplegger Merk Tekno
277 Portofino Dinerbon ter waarde van € 100,00 Landgoed en Golfbaan Tespelduyn
278 Kaashandel Leen van der Graaf Grote jong belegen Goudse kaas 12 kg
279 Rijnsburgse Boys Een training gegeven aan een team door spelers van RBB1 t.w. Joel Tillema en Jordy Strooker incl. het coachen tijdens een wedstrijd
280 Kapper Carl Damesbon voor wassen, knippen en fohnen
281 Robey 4  businessseat kaartjes thuiswedstrijd Sparta seizoen 2018/2019
282 Heineken Brouwerijen Arrangement voor 2 personen in een skybox van Heineken bij Feijenoord of FC Utrecht (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
283 Van Egmond Lisianthus Dagvlucht naar Texel met lunch voor 2 personen met eigen vliegtuig van Albrecht van Egmond
284 Restaurant de Blauwe Gans 3 kaarten voor de wedstrijd Ajax – FC Utrecht seizoen 2018/2019 vak 120
285 Resham Sardar Voetbalschool 2 techniektrainingen van 1 uur elk. Aan een team die nog wat wil leren van onze ex-RBB voetballer Resham Sardar
286 AGP Beheer Een volledig diner voor 6 personen in Copper Food en Drinks te Noordwijk
287 Eetkafe Rijnsburg Een 3 gangen diner voor 4 personen incl. amuses en wijnarrangement
288 Rijnsburgse Boys Gesigneerde wedstrijdbal met alle handtekeningen van spelers, trainers en begeleiding van de selectie van Rijnsburgse Boys
289 Bakkerij den Dulk Voetbaltaart voor 16 personen
290 Grand Hotel Huis ter Duin Geheel verzorgd 3 gangen diner voor 4 personen in onze Brasserie La Terrasse
291 Heineken Brouwerijen 2 VIP kaarten voor concert naar keuze in AFAS Live (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
292 Nick Driebergen VIP arrangement bijwonen dit seizoen een uitzending van PEPTALK bijwoning in de studio te Hilversum voor 4 personen, incl. rondleiding achter de schermen
293 Wijnhandel L’Exception Fles Magnum 1,5 Liter
294   Suprise kavel
295 Anoniem 2 tickets thuiswedstrijd Tottenham Hotspur in seizoen 2018/2019 inclusief vliegreis en 1 overnachting