Teamindelingen jeugd 2021-2022

Hieronder staan de teamindelingen voor de jeugd teams voor seizoen 2021-2022.
Mocht u vragen/opmerkingen hebben over de teamindelingen, stuur dan een mail naar jc@rijnsburgseboys.nl.

Datum laatste wijziging: 14 september 2021

Rijnsburgse Boys JO19 teams
Rijnsburgse Boys JO17 teams
Rijnsburgse Boys JO16 teams
Rijnsburgse Boys JO15 teams
Rijnsburgse Boys JO14 teams
Rijnsburgse Boys JO13 teams
Rijnsburgse Boys JO12 teams
Rijnsburgse Boys JO11 teams
Rijnsburgse Boys JO10 teams
Rijnsburgse Boys JO9 teams
Rijnsburgse Boys JO8 teams
Rijnsburgse Boys meisjes teams

Rijnsb.Boys JO19-1
Maurice van der Mey
Cas Tijsterman
Junior Parker
Dennis Driebergen
Johan de Haas
Jurre de Jong
Richard Anholts
Corne de Mooy
Denzell Nijenhuis
Bryan van Delft
Pieter Paauw
Nidan Smaili
Lucas van der Vijver
Tim Guyt
Roel Wolthaus
Dirk-Jan Zwaan
Hero Minnee
Stijn Eekma
Dodge van Nieuwkerk

Rijnsb.Boys JO19-2
Max Ravensbergen
Nick Kuyt
Pieter Groen
Thomas van Galen
Stan Zwaan
Rick Ouwersloot
Rob Turnhout
Jules Noteboom
Ardie Ravensbergen
Rick van der Mey
Floris Vletter
Willem van den Eykel
Tom Vianen
Jens Hogewoning
Rio Glasbergen
Rafael Vletter
Dennis Schonau

Rijnsb.Boys JO19-3
Jacco Star
Bas Giesbers
Ruben van Egmond
Gijs Ravensbergen
Luca Heemskerk
Henk-Jan den Haan
Bram van der Brug
Lennard Hoek
Mark de Mooy
Jaydon Ouwehand
Stan Paauw
Damian Jonker
Thijs Grimbergen
Jaro Jungerius
Ryan de Jong
Nick van de Bosch
Basel al Ahmad

Rijnsb. Boys JO19-4
Yannick Koenen
Mitchell van den Eykel
Sam Brandt
Bart van Kampen
Max Heemskerk
Wessel de Mooy
Justin Jungerius
Pieter van Egmond
Sil van Egmond
Jan-Kees Driebergen
Twan Schaap
Jasper Paauw
Ruben Leeuwenburg
Rick Grimbergen
Jack Glasbergen
Cor Kralt
Willem van Egmond

Rijnsb.Boys JO17-1
Pieter Blom
Dave van Starkenburg
Jaco Paauw
Cyrus van Egmond
Justin Driebergen
Jurgen Salaba
Tygo Buitenbos
Quin van Egmond
Collin de Mooy
Demian Zuijderduijn
Nick de Haas
Jord van Nobelen
Freek de Borst
Jesse Greep
Jos Ravensbergen
Hermon Gebrasalassi

Rijnsb.Boys JO17-2
Ruben Glasbergen
Stijn van Dam
Melle Tetteroo
Nick Hoek
Milan Ruygrok
Ben van Egmond
Boaz Pieterse
Ruben van Egmond
Corne van Vliet
Lars den Hamer
Brent de Mooy
Thomas Remmelzwaal
Amir Rezaie
Jesper van der Eykel
Finn Vliegenthart
Milo Vervuurt
Sem van Tilburg

Rijnsb.Boys JO17-3
Ruben van Nieuwkoop
Eric Mos
Kimi de Jong
Rick Schoneveld
Sander Schoneveld
Lucas van Tilburg
Sem Heemskerk
Niels van Vliet
Luca van Duyn
Andom Gereamlak
Chiel van de Griend
Jack van der Gugten
Luuk van der Mey
Luca Houwaard
Bart van Nieuwkerk
Stan de Knegt

Rijnsb.Boys JO16-1
Deejay van Nieuwkerk
Diesel van Nieuwkerk
Ivo de Best
Rick van Delft
Timo de Leeuw
Tim Hermans
Finn van Zuylen
Justin Hoek
Vincent Glasbergen
Hein Turnhout
Niels Weerheim
Maxime de Koning
Lucas Star
Julian Ruygrok
Peter van delft

Rijnsb.Boys JO16-2
Jordan van Tilburg
Jort Haasbroek
Jan van der Kwaak
Bart van der Gugten
Stan Paauw
Liam de Mooy
Mohammed Jermoumi
Colin Glasbergen
Mats van Beekum
Martijn Klok
Karsten van Beelen
Robbie Schrijer

Rijnsb.Boys JO15-1
Nick van Tilburg
Julius Minnee
Erik Tadevosjan
Yari Heemskerk
Sem Eekhof
Finn van Beelen
Dave van Delft
Ruben van Dijk
Jonas Binnendijk
Jonah Parker
David de Mooy
Vince Polderman
Noah Heemskerk
Dominic van Duivenvoorde
Thomas de Jong

Rijnsb.Boys JO15-2
Gianluca Heemskerk
Raoul Verkade
Thomas Brussee
Bas van Iterson
Pieter van Baren
Bashar al Ahmad
Elhom Tareke Legesse
Kamel Kraiem
Abel van Hoof
Ziggy Olivier
Bart van den Bosch
Kevin Grimbergen
Mike Zandbergen
Bart Charite
Luc Schoneveld
Aron Gebraslasie
Jarne Jansen

Rijnsb.Boys JO14-1
Levi Schreve
Dante van Beelen
Arjan Bajraktari
Jason Kroon
Ries de Jong
Mika (K) Kuyt
Nathan Walters
Tijs van Egmond
Hugo Parrel
Davey Hoek
Cindy Barendsz
Dave van der Tas
Lukas Farman
Demi Zange
Jack Heijl
Joshua Walters

Rijnsb.Boys JO14-2
Mark Noort
Roel van Delft
Roan van Diggele
Daan de Koning
Ruben van Oosten
Corne Heemskerk
Lucas Star
Sem Eendebak
Chris van Egmond
Bart van Delft
Fos van Duyn
Max van der Plas
Brett van Egmond
1 afvaller uit de JO14-1 na de voorbereiding

Rijnsb. Boys JO14-3
Dirk Louwers
Jessey van der Mey
Jan van Zuylen
Thijs Kleijn
Bonne Nieuwenhuizen
Denny van Egmond
Finn Ferrari
Rick Hus
Chris Glasbergen
Lars Glasbergen
Julian van Gurp
Mika Onderwater
Niels de Jong
Quinten Noort

Rijnsb.Boys JO13-1
Dayden Cederhout
Marc (K) Bakkenes
Mitchell Westra
Danny van Delft
Youri Postma
Tristan de Winter
Sven van Beelen
Daan Heemskerk
Nick van Egmond
Julien (K) van Iterson
Alex Offereins
Rick Schrijer
Luka Zandbergen
Hamza Kherrazi
Jesse de Mooy

Rijnsb.Boys JO13-2
Mees van der Mey
Wesley Koot
Lars van Delft
Daniel van Gurp
Sebastian Farman
Kris van Egmond
Quint van der Zwart
Dex de Jong
Brent Glasbergen
Kevin Kruijt
Mark Qreshat
Sil Schoneveld
Jim van Egmond
Joshua van der Bent

Rijnsb.Boys JO13-3
Vince Houwaard
Rob Driebergen
Stan van der Star
Sem Hoek
Luuk van Rhee
Luuk van Noort
Thomas Heemskerk
Mike Klinkenberg
Jari Qualm
Luuk van den Oever
Thomas van den Haak
Len Hogewoning
Willem Heijl

Rijnsb.Boys JO13-4
Joris van Zuylen
Tom Borst
Cas Heemskerk
Fabe Nieuwenhuizen
Ties Jungerius
Bram van der Mey
Nick Heemskerk
Siem van Beekum
Kyan Zandbergen
Spike Heemskerk
Fedde Klinkhamer
Sem Borst
Jan Paauw
Julian Kwestroo

Rijnsb.Boys JO12-1
Jay van Duyn
Lars Maat
Milan Leeuwenburg
Jesper van Iterson
Kees van Egmond
Rik Mulder
Bas Beekhuis
Davey van Egmond
Jordan Parker

Rijnsb.Boys JO12-2
Tim de Mooy
Boaz Koole
Stef den Heijer
Risham Patan
Daan Heemskerk
Max Polane
Bart van Duyvenvoorde
Senna Grundstra

Rijnsb.Boys JO12-3
Nick Kromhout
Daan de Mol
Kevin Lamboo
Daan van Zuijdam
Quinten Meyer
Lenn van der Mey
Thijs Koning
Finn de Mooy
Stan Prins
Ivy van Egmond

Rijnsb.Boys JO11-1
Jake de Bruine
Guido Vletter
Matz van Beelen
Hans van Egmond
Rick Bakkenes
Luc Vletter
Hugo Postma
Dani Driebergen
Bart van der Kwaak
Rik van den Oever

Rijnsb.Boys JO11-2
Mats van Duijn
Anton van Delft
Jesper van Beelen
Lionel van Duivenvoorde
Kaïn van Berlo
Mees Campschroer
Nathan van Egmond
Niels de Mooij
Joey Landman
Borg van der Gugten

Rijnsb.Boys JO11-3
Mick Hovingh
Syp Baaima
Mick van Egmond
Deen den Haan
Chris Klinkenberg
Wesley van Oosten
Jesse Schreve
Tigo Hogewoning
Jimmy Ober
Matthias van Egmond

Rijnsb.Boys JO11-4
Damian van der Meij
Levi van Egmond
Maxim Hoek
Wout Hogewoning
Roel van den Haak
Max Beekhuis
Ferre Houwaard
Daan Obala
Noor van Oosten
Viggo van de Mast
Daan de Leeuw

Rijnsb.Boys JO11-5
Raza Qualm
Duuk Glasbergen
Tygo van Tilburg
Abel Hoek
Kadus Hagos Abraha
Joshua Snel
Bert van der Meij
Adam Makhloufi
Yari Satumalay

Rijnsb.Boys JO10-1
Marcus van Duyn
JaysenRee Freke
Mike van der Mey
Lucien Bronwasser
Joah Mens
Joey van Voorbergen
Moises Viteri Delgado
Sybe Verkade

Rijnsb.Boys JO10-2
Mahdi Kherrazi
Matthijs de Boer
Job Ouwehand
Bryan van der Ree
Bram van Klaveren
Max Zwaan
Vincent van Starkenburg
Abel Haasnoot

Rijnsb.Boys JO10-3
Florian van Rijn
Daan Kos
Rene-Aime de Koning
Vinz van der Mey
Marvin Iskander
Lexx den Zeeuw
Darjush van Rijn
Wicher Nieuwenhuizen
Milan Heemskerk

Rijnsb.Boys JO10-4
Bert Heemskerk
Levi Verkade
Tobias de Koning
Anders Paap
Pascal Kremer
Eyobel Muluebrahm Tareke
Tim Mulder
Luc Laros

Rijnsb.Boys JO9-1
Fynn Cederhout
Stan van Duyn
Bjorn Vletter
Mike Heemskerk
Duuk Rasenberg
Ruben van den Anker
Daan Brouwer
Sebastiaan van Nieuwkoop

Rijnsb.Boys JO9-2
Sem Ouwehand
Christian Haasnoot
Thijs Heemskerk
Gean Hoek
Ayden Buitenbos
Quinten Adegeest
Mohammad al Ahmad
Olek Gliesner

Rijnsb.Boys JO9-3
Dean van Egmond
Noah van der Ham
Flynn Zandbergen
Bart van der Gugten
Bram Vletter
Nathan van Aken
Willem Paauw
Thomas Holten
Luuk Kellner

Rijnsb.Boys JO9-4
Ronald de Vries
Willem Schoneveld
Jayden de Man
Sven Maat
Silas Wessels
Jan van Egmond
Vince Schoneveld
Thom van Klaveren
Senn van Wezenbeek

Rijnsb.Boys JO8-1
Nils Martens
Cas Volwater
Vince Lasander
Dex Bos
Jules Beekhuis
Joey Vletter
Quinten de Winter
Levy Star

Rijnsb.Boys JO8-2
Joah Ellen
Kas Glasbergen
Nathanael van Delft
John van Delft
Chase de Bruine
Matthijs de Koning
Thyn de Vreugd
Sam van Egmond

Rijnsb.Boys JO8-3
Tygo Kralt
Daan Borst
Nathan de Mooy
Brent van Rietschoten
Vienna Stel
Dani Zwaan
Kees van der Gugten
Julian Schoneveld

Rijnsb.Boys JO8-4
Luuk Heemskerk
Matias Doeswijk
Nathaniel Star
Florian van Egmond
Davey Kuijver
Stijn van Vliet
Finn van der Vijver
Luuk van Duyn
Noah de Jong

Rijnsb.Boys MO19-1
Dominique van der Tas
Lisa van Starkenburg
Nikki Kromhout
Marilene Hogewoning
Roos Turnhout
Suzanne Kroon
Maud van Egmond
Isabella de Borst
Romy van den Hoek
Carlijn Warmenhoven
Feline de Rover
Rosa Jonker
Joy Brandhorst
Emma Brussee
Anni Yeghiazarjan
Britt Martens

Rijnsb.Boys MO17-1
Maxime van de Mey
Beau van Egmond
Naomi Vletter
Nienke Korenbrits
Lynn van Egmond
Lisa Kroon
Shirley de Leeuw
Joline van Delft
Diane Heemskerk
Lynn van Duyn
Lenn Mastenbroek
Esmee van Duijvenboden
Puck Zwaan
Jill  de Mooy
Lynn van de Plas
Maaike Hennik
Roxy van As

Rijnsb.Boys MO15-1
Laura van de Kwaak
Danique Verhave
Neline van Delft
Corine van Delft
Hannah  de Best
Charlotte Mulder
Fabiane Fakkel
Narwand Djouhari
Suzanne van den Haak
Daphne Verhey
Annelie Mooten
Lara Heemskerk
Sarah Vletter
Luus van Rijn
Julia Kralt

Rijnsb.Boys MO13-1
Roxanne van Egmond
Britt Charite
Jill Eekhof
Evi de Haas
Lisa Zwaan
Lizzy Schoneveld
Roos van Klaveren
Norah Kromhout
Sofie de Borst
Anne van Vliet
Danique Kremer
Yordonos Amanial
Julie van Duyn

Rijnsb.Boys MO13-2
Jamie Vonk
Tess de Zeeuw
Senna Noteboom
Vera de Mol
Lotte Ravensbergen
Tess Kralt
Donna Beekhuis
Lisa van Zwieten
Daphne van den Burg
Joelle Noort
Jara van de Mey
Gwen de Winter
Tasmin Bakhour
Faye Ketting
Asmaa Ahmad

Rijnsb. Boys MO11-1
Mila de Jong
Sabine de Koning
Frederique de Best
Nena Oostdam
Milou Olivier
Tess de Mare
Amber van Duyvenvoorden
Nikki Freke
Naomi Maat

Rijnsb. Boys MO10-1
Yasmin Walters
Loes van Egmond
Eva Veldman
Liv Guijt
Saar Leeuwenburg
Isabella French
Anastasia Doeswijk
Hannah Snel