Teamindelingen jeugd 2020-2021

Hieronder staan de teamindelingen voor de jeugd teams voor seizoen 2020-2021.
Mocht u vragen/opmerkingen hebben over de teamindelingen, stuur dan een mail naar jc@rijnsburgseboys.nl.

Datum laatste wijziging: 8 december 20220

Rijnsburgse Boys JO19 teams
Rijnsburgse Boys JO17 teams
Rijnsburgse Boys JO16 teams
Rijnsburgse Boys JO15 teams
Rijnsburgse Boys JO14 teams
Rijnsburgse Boys JO13 teams
Rijnsburgse Boys JO12 teams
Rijnsburgse Boys JO11 teams
Rijnsburgse Boys JO10 teams
Rijnsburgse Boys JO9 teams
Rijnsburgse Boys JO8 teams
Rijnsburgse Boys Mini-F
Rijnsburgse Boys meisjes teams

Rijnsb.Boys JO19-1
Gerrit van Delft
Max de Graaf
Patrick Lesger
Talha Simsek
Wout Verboon
Johan de Haas
Richard Anholts
Stijn Eekma
Thomas Duiker
Max Zeelenberg
Dodge van Nieuwkerk
Dennis Driebergen
Cas Tijsterman
Maurice van der Mey
Jurre de Jong
Junior Parker

Rijnsb.Boys JO19-2
Davy Zwanenburg
Diederick van Duijn
Gert-Jan Ravensbergen
Joey Spaans
Luc van der Togt
Mathijs Noort
Noah van Delft
Pim van der Vijver
Rik van Egmond
Rogier Le Van
Youri Klok
Bram Binnendijk
Jaydon Hartevelt
Sven Barends
Robbie van der Mey
Stijn Remmelzwaal

Rijnsb.Boys JO19-3
Tim Guyt
Bas Keijzer
Bas van Eijgen
Benjamin van der Vijver
Gert-Jan van der Plas
Jaro Jungerius
Leonard van Duijvenbode
Mike van Delft
Roy Vlieland
Roy de Mooij
Ryan de Jong
Sander Louwers
Matiesh Kandayya
Sven van Starkenburg

Rijnsb. Boys JO19-4
Bas Giesbers
Bram van der Brug
Damian Jonker
Gijs Ravensbergen
Henk-Jan den Haan
Jaydon Ouwehand
Lars van Beelen
Lennard Hoek
Luca Heemskerk
Mark de Mooy
Ruben van Egmond
Thijs Grimbergen
Jacco Star
Stan Paauw
Jesse Tiggelman
Timo Tiggelman
Thijmen Star

Rijnsb. Boys JO19-5
Niels Brouwer
Kyle van Dorp
Bart Cok
Dennis Cok
Leonard Guijt
Niels den Haas
Arco Heemskerk
Tim Lagemaat
Willem Lagemaat
Twan Mol
Thijmen de Mooij
Daniël Shaawi
Paul Tawfik
Floris Westdijk
Joel van Weeghel

Rijnsb.Boys JO17-1
Bryan van Delft
Corne de Mooy
Jens Hogewoning
Rafael Vletter
Pieter Paauw
Lucas van der Vijver
Nidan Smaili
Jay Walters
Jack Glasbergen
Rio Glasbergen
Denzell Nijenhuis
Dave van Starkenburg
Jaco Paauw
Roel Wolthaus
Cyrus van Egmond
Justin Driebergen
Jos Ravensbergen
Floris Vletter
Jurgen Salaba
Dirk-Jan Zwaan

Rijnsb.Boys JO17-2
Ardie Ravensbergen
Rick van der Mey
Rick Ouwersloot
Rob Turnhout
Stan Zwaan
Max Ravensbergen
Nick Kuyt
Pieter Groen
Ron Schrijer
Lex Hakkens
Tymur Horobets
Thomas van Galen
Tygo Buitenbos
Jules Noteboom

Rijnsb.Boys JO17-3
Sil van Egmond
Yannick Koenen
Mitchell van den Eykel
Max Heemskerk
Wessel de Mooy
Justin Jungerius
Pieter van Egmond
Jan-Kees Driebergen
Twan Schaap
Bart van Kampen
Sam Brandt
Rick Grimbergen
Ruben van Soest
Jasper Paauw
Willem van den Eykel

Rijnsb.Boys JO17-4
Morris Plug
Mark Zwaan
Sam Kralt
Willem van Egmond
Cor Kralt
Tom Vianen
Basel al Ahmad
Len Jonkman
Luke Koemans
Bart van Nieuwkerk
Sem van Tilburg
Rico Kromhout
Ruben Leeuwenburg
Stan de Knegt
Bert Heemskerk
Joey Kurpershoek
Senna Zwaan

Rijnsb.Boys JO16-1
Milan Ruygrok
Jesper van der Eykel
Ruben Glasbergen
Stijn van Dam
Melle Tetteroo
Nick Hoek
Ben van Egmond
Boaz Pieterse
Ruben van Egmond
Corne van Vliet
Lars den Hamer
Brent de Mooij
Thomas Remmelzwaal
Amir Rezaie
Milo Vervuurt

Rijnsb.Boys JO16-2
Jack van der Gugten
Chiel van de Griend
Niels van Vliet
Rick Schoneveld
Sander Schoneveld
Sem Heemskerk
Andom Gereamlak
Eric Mos
Kimi de Jong
Luca van Duyn
Lucas van Tilburg
Ruben van Nieuwkoop
Sami Alouat
Luuk van der Mey

Rijnsb.Boys JO15-1
Jordan van Tilburg
Lars Smallenbroek
Nick de Haas
Quin van Egmond
Jesse Greep
Luca Houwaard
Robbie Schrijer
Finn Vliegenthart
Freek de Borst
Julian Ruygrok
Hendrik Glasbergen
Demian Zuijderduijn
Pieter Blom
Thomas de Jong
Collin de Mooy
Jord van Nobelen

Rijnsb.Boys JO15-2
Lucas Star
Justin Hoek
Jort Haasbroek
Rick van Delft
Peter van Delft
Hein Turnhout
Maxime de Koning
Finn van Zuylen
Timo de Leeuw
Ivo de Best
Niels Weerheim
Danial Fouad
Vincent Glasbergen
Deejay van Nieuwkerk
Diesel van Nieuwkerk
Tim Hermans

Rijnsb.Boys JO14-1
Nick van Tilburg
Julius Minnee
Erik Tadevosjan
Yari Heemskerk
Sem Eekhof
Finn van Beelen
Mats van Beekum
Ruben van Dijk
Jonas Binnendijk
Jonah Parker
Noah Heemskerk
David de Mooy
Vince Polderman
Dominic van Duivenvoorde

Rijnsb.Boys JO14-2
Sten den Hamer
Colin Glasbergen
Jarne Janssen
Bart van der Gugten
Dave van Delft
Danilo Stanojlovic
Stan Paauw
Bart Charite
Maarten Wouters
Martijn Klok
Mohammed Jermoumi
Luke den Haan
Luc Schoneveld
Liam de Mooy
Karsten van Beelen

Rijnsb. Boys JO14-3
Kevin Grimbergen
Mike Zandbergen
Abel van Hoof
Bas van Iterson
Raoul Verkade
Thomas Brussee
Thijs Steenbergen
Pieter van Baren
Bashar al Ahmad
Elhom Tareke Legesse
Jan van der Kwaak
Lucas de Jong
Kamel Kraiem
Gianluca Heemskerk

Rijnsb.Boys JO13-selectie
Sem de L’ecluse
Jason Kroon
Ries de Jong
Mika Kuyt
Nathan Walters
Cindy Barendsz
Dave van der Tas
Hugo Parrel
Davey Hoek
Max van der Plas
Lukas Farman
Tijs van Egmond
Levi Schreve
Arjan Bajraktari
Dayden Cederhout
Marc Bakkenes
Danny van Delft
Youri Postma
Tristan de Winter
Sven van Beelen
Daan Heemskerk
Nick van Egmond
Mitchell Westra
Julien van Iterson
Joshua Walters
Alex Offereins
Rick Schrijer
Luka Zandbergen
Hamza Kherrazi

Rijnsb.Boys JO13-3
Bart van Delft
Roel van Delft
Daan de Koning
Chris van Egmond
Corne Heemskerk
Julian van Gurp
Jack Heyl
Lars Glasbergen
Demi Zange
Brett van Egmond
Mark Noort
Ruben van Oosten
Sem Eendebak
Roan van Diggele
Fos van Duyn
Lucas Star

Rijnsb.Boys JO13-4
Ziggy Olivier
Jessey van der Meij
Kees van Klaveren
Bonne Nieuwenhuizen
Finn Ferrari
Rick Hus
Chris Glasbergen
Bart van den Bosch
Thijs Kleijn
Jan van Zuylen
Denny van Egmond
Beau de Mooij
Wesley van Klaveren

Rijnsb. Boys JO13-5
Rob Driebergen
Tim Schreurs
Jari Qualm
Luuk van den Oever
Luuk van Rhee
Stan van der Star
Sem Hoek
Thomas Heemskerk
Vince Houwaard
Luuk van Noort
Mike Klinkenberg
Jim van der Mey
Josh Koolloos
Rhisham Patan

Rijnsb. Boys JO13-6
Bryan Anderson
Lev Corijn
Luc Ouwehand
Thomas van den Haak
Len Hogewoning
Jayden Noppen
Kayhan Ahmadi
Mikey van Klaveren
Thijs van Duyn
Stef den Heijer
Coen van Duyvenvoorde
Muhammed Barcag

Rijnsb.Boys JO11-1
Mees van der Meij
Wesley Koot
Sebastian Farman
Kris van Egmond
Quint van der Zwart
Daniel van Gurp
Brent Glasbergen
Dex de Jong
Lars van Delft
Julian Kwestroo

Rijnsb.Boys JO11-2
Mark Qreshat
Davey van Egmond
Jim van Egmond
Joshua van der Bent
Sil Schoneveld
Cas Heemskerk
Tom Borst
Fabe Nieuwenhuizen
Kevin Kruijt
Joris van Zuylen

Rijnsb.Boys JO11-3
Kyan Zandbergen
Siem van Beekum
Spike Heemskerk
Bram van der Mey
Ties Jungerius
Tim de Mooy
Nick Heemskerk
Jan Paauw
Sem Borst
Fedde Klinkhamer

Rijnsb.Boys JO11-4
Lars Maat
Jay van Duyn
Jesper van Iterson
Kees van Egmond
Milan Leeuwenburg
Lenn Guyt
Rik Mulder
Bas Beekhuis
Boaz Koole
Daan Heemskerk

Rijnsb.Boys JO11-5
Nick Kromhout
Daan de Mol
Kevin Lamboo
Max Polane
Niels Oudshoorn
Daan van Zuijdam
Quinten Meyer
Lenn van der Mey
Finn de Mooy
Thijs Koning

Rijnsb.Boys JO10-1
Jake de Bruine
Guido Vletter
Matz van Beelen
Hans van Egmond
Rick Bakkenes
Luc Vletter
Hugo Postma
Dani Driebergen

Rijnsb.Boys JO10-2
Bart van der Kwaak
Mats van Duyn
Anton van Delft
Jesper van Beelen
Lionel van Duivenvoorde
Kain van Berlo
Mees Campschroer
Nathan van Egmond

Rijnsb.Boys JO10-3
Niels de Mooy
Noor van Oosten
Rik van den Oever
Joey Landman
Raza Qualm
Lukas Tiggelman
Borg van der Gugten
Damian van der Mey

Rijnsb.Boys JO10-4
Duuk Glasbergen
Levi van Egmond
Tygo van Tilburg
Maxim Hoek
Abel Hoek
Wout Hogewoning
Roel van den Haak
Max Beekhuis

Rijnsb.Boys JO10-5
Kadus Hagos Abraha
Joshua Snel
Daan de Leeuw
Bert van der Mey
Ferre Houwaard
Daan Obala
Kelvin Laan

Rijnsb.Boys JO9-1
Mick Hovingh
Syp Baaima
Mick van Egmond
Deen den Haan
Chris Klinkenberg
Wesley van Oosten
Jesse Schreve
Tigo Hogewoning

Rijnsb.Boys JO9-2
Mahdi Kherrazi
Verkade, Sybe
Duyn, Marcus van
Bronwasser, Lucien
Egmond, Matthias van
Mens, Joah
Freke, JaysenRee
Mey, Mike van der

Rijnsb.Boys JO9-3
Ouwehand, Job
Klaveren, Bram van
Chrispijn, Darjush
Ree, Bryan van der
Zuijdam, Luuk van
Boer, Matthijs de
Viteri Delgado, Moises
Voorbergen, van Joey

Rijnsb.Boys JO9-4
Duyn, Jesse van
Kos, Daan
Delft, Sander van
Mey, Vinz van der
Koning, Rene-Aime de
Wicher Nieuwenhuizen
Bram van den Eijkel
Marvin Iskander

Rijnsb.Boys JO9-5
Dani Driebergen
Abel Haasnoot
Koning, Tobias de
Robin Spaans
Anders Paap
Heemskerk, Bert
Verkade, Levi
Tim Mulder
Gert den Heijer

Rijnsb.Boys JO8-1
Heemskerk, Mike
Rasenberg, Duuk
Fynn Cederhout
Stan van Duijn
Ruben van den Anker
Daan Brouwer
Björn Vletter
Sem Ouwehand

Rijnsb.Boys JO8-2
Haasnoot, Christian
Nieuwkoop, Sebastiaan van
Noah van der Ham
Ayden Buitenbos
Gean Hoek
Thijs Heemskerk
Florian van Rijn
Dean van Egmond

Rijnsb.Boys JO8-3
Hannah Snel
Bart van der Gugten
Vince Schoneveld
Flynn Zandbergen
Ruben van den Oever
Quinten Adegeest
Kasper Wrobel
Bram Vletter
Luuk Kellner

Rijnsb.Boys JO8-4
Willem Schoneveld
Thomas Holten
Ronald de Vries
Mohammed al Ahmad
Sven Maat
Jayden de Man
Nathan van Aken
Willem Paauw
Silas Wessels

Rijnsb.Boys Mini-F

Onder 7
Duijn, Luuk van
Martens, Nils
Schoneveld, Julian
Brusse, Bram
Ellen, Joah
Glasbergen, Kas
Lasander, Vince
Bos, Dex
Beekhuis, Jules
Kralt, Tygo
Vletter, Joey
Delft, John van
Winter, Quinten de
Borst, Daan
Ouwehand, Jim
Bruine, Chase de
Mooij, de Nathan
Vreugd, Thijn
Kortenoever, Colin
Egmond, Sam van
Doeswijk, Matias
Star, Levy

Onder 6
Taillie, Milan
Jong, Stef de
Delft, Stef van
Egmond, Niek van
Gijsman, Mila
Star, Noah
Rhijn Thijmen van
Martens, Jelle
Nooteboom, Luca
Man, Benjamin de
Schonelveld, Marit

Rijnsb.Boys VR-1
Blom, Yvonne
Blom, Lisanne
Vahrmeier, Fleur
De Mooij, Jennifer
Hogewoning, Merel
van Egmond, Ilse
van Delft, Romy
van Delft, Tessa
Ouwersloot, Kirsten
van Delft, Jill
Star, Anouk
Verschuren, Mandy
Dam, Lieve van
Gastel, Isa van
Koning, Mariette de
Vletter, Julia
Minnee, Bente

Rijnsb.Boys MO19-1
Tas, Dominique van der
Starkenburg, Lisa van
Kromhout, Nikki
Hogewoning, Marylène
Egmond, Jinx van
Turnhout, Roos
Walters, Georgia
Kruijt, Sidney
Kroon, Susanne
Egmond, Maud van
Borst, Isabella de
Hoek, Romy van den
Warmenhoven, Carlijn
Rover, Feline de
Mey, Sita van der

Rijnsb.Boys MO15-1
Peursum, Sara
Hogewoning, Chanoa
Duijn, Judith van
Kroon, Lisa
Mey, Maxime van der
Egmond, Beau van
Nieuwkoop, Sarah van
Vletter, Naomi
Iterson, Nicky van
Leeuw, Shirley de
Egmond, Lynn van
Heemskerk, Julia
Korebrits, Nienke
Snel, Talitha
Brandhorst, Joy

Rijnsb.Boys MO15-2
Brussee, Emma
Yeghiazarjan, Ani
Delft, Joliene van
Heemskerk, Diana
Westra, Jill
Zwaan, Puck
Duyn, Lynn van
Mastenbroek, Len
Mooij, Jill de
Egmond, Nicky van
Plas, Lynn van der
Atefmohamed, Rawan
Esmee Duijvenboden van
As, Roxy van
Martens, Britt

Rijnsb.Boys MO13-1
Ayre, Carolijne
Kwaak, Laura van der
Verhave, Danique
Delft, Neline van
Delft, Corine van
Best, Hannah de
Amanial, Yordanos
Mulder, Charlotte
Fakkel, Fabiane
Djouhari, Narwand
Chaisoda, Julie
Haak, Suzanne van den
Mooten, Annelie
Verheij, Daphne

Rijnsb.Boys MO11-1
Liza Zwaan
Egmond, Roxanne van
Charite, Britt
Eekhof, Jill
Kromhout, Norah
Egmond, Indy van
Haas, Evi de
Borst, Sofie de
Schoneveld, Lizzy
Klaveren, Rosalie (Roos) van

Rijnsb. Boys MO11-2
Boer, Liselotte de
Kremer, Danique
Vliet, Anne van
Zeeuw, Tess de
Noteboom, Senna
Star, Emma
Vonk, Jamie
Meij, Jara van der
Tiggelman, Rebekka
Noort, Joëlle

Rijnsb. Boys MO11-3
Jong, Mila de
Egmond, Loes van
Koning, Sabine de
Adamjan, Milena
Best, Frederike de
Maat, Naomi
Walters, Yasmin
Veldman, Eva
Winter, Lotte de
Freke, Nikki